Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacskó kutyám. Ha én...

Van egy tacskó kutyám. Ha én meglátom a kutyámat én rögtön ideges leszek, őmeg félni kezd. Mit lehetne csinálni és mitől van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
miert leszel ideges a saját kutyádtol?ha ismered a kutyát es tudod h nem tánad meg teged akk ne legyel ideges hanem szépen nyugott szvakkal beszélj hozzá.a kutya megérzi ha te ideges vagy es akk o is az lesz.
2010. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem él kutya életet és nagyon sajnálom.Ha ránézek ideges leszek és szomorú és sajna ő is ilyen.
2010. okt. 9. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem teszel valamit annak érdekében, hogy teljes, kiegyensúlyozott kutya életet élhessen?

Talán ez lenne a megoldás! Nem gondolod?

Akkor te sem lennél ideges, szomorú ha meglátod. Aztán ahogyan már az első válaszoló írta, ha te nem vagy az, ő sem veszi ezt át tőled.

2010. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem éll kutya eletet?akkor vidd el sétálni jácc vele.es akkor az má kutya élet lesz.es o is boldogabb lesz meg te is boldogabb es nyugottab leszel.
2010. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsi kórától kezdve hordtuk emberek és állatok közé,de mégis fél mindentől.Kutyákkal nem játszik,inkább menekülni próbál.Alapvető dolgoktól megijed.Egyfolytábban fél.Pedig nem bántottuk ,pedig néha megérdemelné.
2010. okt. 9. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
azz idegeivel van baj a kutyának.vannak ilyane kutyusok.pl az en kutyusom ha megijed akkor bepisil.es elég sokszor elofordul.minid be van huzva a farka?vagy hogyan ?ezen neked kéne változtatnod.nyugogy meg beszélj hozzá kedves szavakkal.es sokatt jácc vele.es ha felrakja a farkát akkor dicsérd meg.
2010. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Farkát mindig "csúzda" szerűen tartja.Szemeiben látszik nagyon,meg a testartásán.Azt tudom,hogy sajnos ideggyenge.Én játszok vele sokat,de sétálni is útál.Nem tudom,hogy mit rontottam el.
2010. okt. 9. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
de ha felfele tartja a fakát es jaccik is akkor nem tudom h mi a baj.lehet h az a baj h nem jáccik kutyákkal es amikor setáltok akkor nem tudja h mi az.ha jon veletek szembe egy kutya akk adj neki falatot tereld el a figyelmet kezd el futni jáccani vele h ne a kutyára,ne a félelemre figyeljen hanem rád.es te is mutass neki magabiztosságot.ne azt mutasd neki h ideges vagy mert akutya atveszi a felemedet az idegességedet mindent
2010. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom,de messziről örül a kutyáknak,de ha közeleb mennek hozzá,akkor már menekül.Emberek közelében is mennekül.Nem tudom,hogy mit rontottam el.
2010. okt. 9. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos benne van a kérdésedben a válasz. Te nem sigárzol felé egy nyugodt kiegyensúlyozott és magabiztos vezetői minőséget, így ő is bizonytalan.


Sajnos a kutyának a legtöbb viselkedése a gazdijából táplálkozik. Én pl. ha leveszem róla a pórázt, rögtön ideges leszek, torkomban a szívem, ő meg ilyenkor szökik. Én is tudom, hogy az én kutyám hülesége is belőlem táplálkozik, és sajnos ezen a legnehezebb változtatni.


Olvass egy kis Jan Fennelt, nézz egy kis Ceasar Millant vagy Victoria Stillwelt. Hátha ezek alpján rájössz a problémád okára, és főleg a megoldására.


Ha gondolod szakértői segítséget is kérhetsz, de az pénzbe kerül.

2010. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!