Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Engem senki sem ért meg....

Engem senki sem ért meg. Érzett valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hogyan tudnám elérni, hogy egy esetleges családi veszekedés miatt ne érezzem úgy, hogy senki sem ért meg, nem szeretnek. Mert gyakran akad nézeteltérésünk, és én egyre inkább úgy érzem, hogy már nem nagyon tudom kezelni. Annyira tud fájni. Alapból érzékenyebb vagyok, könnyen megbántódom. Hogyan lehetne könnyebben elviselni az ilyen helyzeteket?

egy lány...


2011. okt. 12. 13:39
 1/9 anonim válasza:
Úgy hogy ne szólj semmit!Menj a szobádba sírd ki magad és jobban fogod magad érezni!:) Nekem is volt ilyen idő szakom....:P De már nem..nincs ilyen problémám! Neked is segíteni fog!Foglald le magad..pl: szépítekezz,gondolj arra h milyen jó h vagy ezen a világon:) Kitartás..elmúlik:)
2011. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ilyen korszak sztem majdnem midnekinek volt már az életében. arra kell gondolj, hogy hiába a sok vita, ha támaszra van szükséged ők valószínüleg ott állnának melletted, bármi problémád történne ők segÍtenének. sztem sok családban van vita, veszekedés csak mi nem látunk bele mások életében. sok ideálisnak hitt családról is idővel kiderül , h mégse azok, sőt...
2011. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
"Engem senki sem ért meg" Kamaszkori sajátosság. Ha rádtör ez a rossz érzés, vonulj félre és sírd ki magad, vagy hallgass olyan zenét ami fel tud dobni, vagy tedd ezeket egymás után. Idővel ki fogod nőni.
2011. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy 12-13 évefvs kora körül mindenkinek eljön ez az időszaka.

Nem véletlen mondják, hogy nehéz a tinikkel... többek között ezért. :D

Aztán meg van akinek megmarad ez az érzés. Sokat nem tudsz tenni, majd kinövöd, addig meg nyugodtan csapkodd az ajtókat és hisztizz, mindenki a kamaszkorra fogja. :D

2011. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak már nagyon elegem van, hogy folyton bőgök. :( De utána jobban érzem magam. Akkor valószínűleg csak ez a megoldás van.:)
2011. okt. 12. 17:40
 6/9 mus musculus ***** válasza:

Örülj neki, nekem sajnos sosem tudott sírni a szemem. Sokkal jobb helyzetben vagy, mint a magában őrlődő típus - én.

Osztom ez egyik előttem szóló szavait; semmit sem jelent a sok vita, krízishelyzetben úgyis számíthatnál rájuk.

2011. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos en is sokszor ereztem ezt, anyumat egyaltalan nem erdekli, most panikbeteg vagyok, eleg sokszor voltam korhazban surgossegin es meg mindig nem erdekli. En ilyenkor ejszaka a korhazban attol rettegek, hogy meghalok, neki meg az a legnagyobb problemaja, h par orat ott kell velem tolteni 'feleslegesen'.
2011. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve így érzek. Sem a barátaim sem a szüleim. De tudod mit, majd megszokod és megtanulod leszarni. Ne érdekeljen és ennyi.
2011. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy az a küldetésed, hogy megértesd magad másokkal? Lényeg, hogy te tisztában legyél magaddal - sokaknak ez se sikerül.
2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!