Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki érzett már hasonlót?...

Valaki érzett már hasonlót? Egyáltalán mi ez?!

Figyelt kérdés

Akkor itt kifejtem bővebben... Szóval 5. éve lakom együtt 2 másik lánnyal egy albiban, 4 évig volt egy 4. lakónk is, de ő hazaköltözött.

Kb. 4 héttel ezelőtt beköltözött hozzánk egy lányzó, és annak ellenére, hogy nagyon nehezen tudtunk mindig is befogadni embereket(pláne én!), őt rögtön megszerettük. Én éjszakákat dumáltam át vele, mígnem a héten bejelentette, hogy visszaköltözik az anyjához és a nevelőapjához, mert segítenie kell nekik. Én először azt hittem, hogy csak ideiglenes a dolog, de tegnap kiderült, hogy tényleg komolyan gondolta ő is meg a szülei is.

Én azóta gyakorlatilag csak bőgök, nem tudom őt elengedni, és nem értem, hogy miért van ez. Nem vagyok belé szerelmes, tekintve, hogy igencsak hetero vagyok, tehát aki ezzel jött volna, akkor elejét vettem a dolognak.

Mindig is zárkózott voltam, nem engedtem magamhoz közel senkit, ezért sincs olyan hú de nagyon sok barátom. A lakásban is teljesen nyilvánvaló volt, hogy velem jön ki a legjobban, és ma hajnalban mondta is, hogy megszakad a szíve, mert el kell mennie. És még attól félek, hogy ezentúl már meg is szakad a kapcsolatunk, amit meg pláne nem szeretnék. Szóval, ha van valaki, aki ment már keresztül ilyenen, és van sejtése, hogy mi lehet ez vagy csak valakinek van valami ötlete, kérem szépen, hogy írjon.

Köszönöm! :)


2011. márc. 4. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pszihologusra van szukseged.Az elmeddel lehetnek gondok1
2011. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igazi szoros barátság alakult ki közöttetek és szerintem ezzel nincs is semmi baj. Nehezen válsz meg tőle , főleg ha ilyen zárkózott vagy. Az, hogy elköltözik még nem jelenti azt, hogy megszakad a kapcsolatotok.
2011. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!