Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy amint valami...

Normális, hogy amint valami jó dolog történik velem, elsírom magam? De akkor is, ha valakit sírni látok, engem is elfog. Szíval ilyen nagyon érzékeny lennék?

Figyelt kérdés

Néha kellemetlen tud lenni, társaságban igyekszem visszafogni magam, általában csak odáig jutok, hogy csillog a szemem-"vizes". Próbálom megemberelni magam, nem tudom, mi bajom...

Tegnap kaptam egy dobszettet, és ahelyett, hogy megköszöntem volna, nem tudtam kinyögni semmit, csak elbőgtem magam.. Ez nagyon nagy dolog volt nekem.. Csak hogy apró "örömökön" is elsírom magam, sokkal kisebb dolgokon is.

Szintén ha valakit sírni látok, akkor kész vagyok... Szerintem már furcsa vagyok az embereknek..


2011. okt. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
erről tényleg le kéne szoknod, hacsak nem még csak 10éves vagy és lány.
2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Marhasag, miert kellene leszoknia? Veled ellentetben erzelmei vannak.

Kerdezo, en kulfoldon elek, itt szokas a ferfiaknak is sirni - amelyik nem kepes, arrol azt gondoljak, hogy erzeketlen, szivtelen, onzo. Ne fojtsd el az erzelmeidet, akar fiu vagy, akar lany.

Tudom, ez Magyarorszagon nem szokas - hat olyanok is nemelyik... tisztelet a kivetelnek.

Ha teged zavar ez a tulajdonsagod, akkor keress egy pszichologust - o elmondja, mit es hogyan tudsz tenni.

2011. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy baj ha sír, de ő már ahogy írta is túlzásba viszi. Fiúk nem szoktak sírni minden apró cseprő dolgon.
2011. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ez lemaradt.
2011. okt. 13. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, de ha zavar teged, akkor kerj segitseget pszichologustol. Nem bonyolult a megoldas, de pl. az iskolapszichologus jobban ismeri a korulmenyeket, vagy, ha dolgozol mar, akkor is mas a megoldas.

Mindenesetre gyogyszerekbe ne kezdj bele, mert ez nem az a jellegu "elvaltozas" :D

Siman, erzelmi szabalyozas - lehet, hogy nem vigasztal, de en 20-22 evesen sirtam allandoan. Pl. apam hazajott egy ketnapos utrol, mentem ele a palyaudvarrra, es mar utkozben bogtem, amikor meglattam, akkor megjobban. Van ilyen hullam az ember eleteben, nekem azt mondta a pszichologus, hogy korabban, fiatalabban szokas ebbe beleesni. De semmi gond, es szinte el is mulik magatol :) Csak, ha nagyon zavar, akkor a pszichomokus tud segiteni.

2011. okt. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig bőgök, sokszor ok nélkül is, például tegnap este bőgtem a Memory című számon a Macskákból. Meg én mindig bőgök, ha mérges, vagy ha zavarban vagyok. Én sem tudok vele mit kezdeni, de valószínű beszélni fogok a sulipszihológussal. Az utolsó válaszát, pedig én is köszöntem szépen! C:
2013. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!