Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám dadogásomat...

M@x kérdése:

Hogyan tudnám dadogásomat megakadályozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem lehet olyan súlyos, ha ide teszel fel kérdést és nem pedig logopédushoz jársz :) Én mostanában vettem észre magamon hogy ha nem is dadogok de elég furán beszélek ha hirtelen akarok mondani valamit... Gondold ki hogy mit akarsz mondani "játszd le" magadban, és csak utána mondd ki.
2011. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is dadogok, és nálam meg pont az szokott baj lenni, ha előtte gondolok rá 5 percet h na akkor mit is fogok mondani akkor tuti dadogás lesz a következmény. Ha meg spontán mondom ami jön akkor meg tök normálisan beszélek :)
2011. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is dadogtam, sok pénzt költöttem rá, de végül magamtól jöttem rá a titokra, és 5-10 perc alatt megszűnt!!!!

Az a lényeg, hogy meg akarod akadályozni! A figyelmed mindig a félelemre irányul. Ha magasban egyensúlyozol és közben arra koncentrálsz, hogy megakadályozd azt, hogy leess, akkor valószínűbb, hogy leesel.

Következőt kell tenned: Dadogj direkt! Tovább, gyorsabban, intenzívebben, akár órákig, mondj bármit, de muszáj dadogva! Hamarosan lesz egy különleges érzésed, mégpedig az, hogy valójában te irányítasz!

2011. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2011. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző! Haha! Hátbab@szlak egy gyümölcscentrifugával köcsög! :)
2011. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Okéjóó gyere;)
2011. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:23 b.zdmeg xDDD
2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!