Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért piszkálnak, hogyan...

Miért piszkálnak, hogyan tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés

15/f vagyok,kicsit túlsúlyos,gyenge de vannak az osztályomban nállam sokkal kövérebb,sokkal rondább illetve gyenge gyerekek...

Valamiért mindig piszkálnak,pl megvernek szünetben rúgdosnak,leköpnek,mindenféle gúnynévvel csesztetnek,tönkreteszik a cuccaimat,kiborítják a táskámat,mindenféle filccel összefirkálják a fejem,néha úgy,hogy egész szünetben a wc-ben vagyok és mosom le a fejemről...


Miért csinálják ezt?

Miért csak velem csinálják?

Hogyan tudnám megakadályozni?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 14. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért,mert úgy érzik,veled megtehetik.Nincs egy nagyobb tesód,aki megvédene? Vagy a szüleidnek,osztályfőnöködnek is szólhatnál a dologról.Sőt! Szólnod kell,manapság szigorúan fel kell lépniük az ilyen terror ellen.
2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mutasd meg nekik hoyg veled ezt nem tehetik meg,ne engedd nekik.Nincs valami más barátod akivel megakadájoznátok ezt?vagy idősebb testvér???amig tugyák hogy megtehetik veled addig fogják csinálni.ájj a sarkadra!!
2011. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú ez visszatérő dolog a te korodban.Szerintem minden osztályban van ilyen.Velem is volt anno.

Aztán egy szép napon úgy p.icsán rúgtam a gyereket,hogy a sz.ar a száján csattant!Igazgatói intő lett belőle,de vége lett a szemétkedésnek,és a ballagáson azt írta az of. a tarisznyába,hogy xy-nak akivel nem érdemes kikezdeni! :)))

2011. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Narsil válasza:

Furcsának találom, hogy nem fordulsz ezzel a szüleidhez, tanáraidhoz, adott esetben a rendőrséghez.

Ha ezt nem szeretnéd, akkor szerintem is az a megoldás, ha nekimész valamelyiknek, valószínű, hogy megagyalnak, de ha te is kiosztasz néhány komolyabb pofont (mondjuk egy székkel), akkor a jövőben már átgondolják, hogy megéri-e csesztetni téged.

Azt az egy verést meg be lehet vállalni azért, hogy utána békéd legyen.

2011. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pofozd fel alaposan.
2011. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket,lehet az utóbbi lesz,de ha az a jó megoldás,hát az a jó megoldás... majd kiderül...
2011. okt. 14. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan b*ssz le nekik egy hatalmas jobb egyenest. Hidd el, jobban fogod érezni magad! Ők meg kevésbé :)
2011. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!