Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdenél 100. 000 euróval?

Mit kezdenél 100. 000 euróval?

Figyelt kérdés
Mit kezdenél,ha most hirtelen hozzájutnál 100.000 euróhoz?
2011. okt. 15. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki fizetném az adósságom a lakásra.

De sajnos ilyen csoda nincs,,,senki nem hagy el ennyi pénzt vagy ad csak úgy.

2011. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de játsz el a gondolattal...mit tennél,ha lenne..
2011. okt. 15. 12:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy töredékét elkölteném magamra (pia, cipő, ruha...) a többit pedig befektetném valamibe, hogy több legyen.
2011. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Elmennek az arena plazaba, Vennek magamnak uj ruhakat sminket ezt meg azt ami egy nonek kell, meg egy borondot meg egy kezipottyasz meretu borondot. A borondbe bepakolnam a ruhakat szatyrostol ahogy epp bele tudom vagni, elotte vennek meg egy jot es megneznek egy mozit es utana kimennek Ferihegyre es az elso londoni geppel kihuznek a pi.saba. Nem koszonnek el senkitol egy e-mailt kuldenek h leleptem es ha a halaimmal nem akar senki foglalkozni akkor tegyek frl netre az akvariumot es vigye el ingyen valaki olyan aki jol torodik veluk- ez az egy kikotes aki a legnormalisabb viheti.


Aztan berelnek egy lakast amit neztem a queens roadon, aztan atjelentkeznek oda suliba ugyis par eve szinte mar konyorgott nekem egy brit no hogy menjek oda tanulni, jol beszelek nagyon angolul, allnak minden koltseget, kituno atlagom volt stb. De nem mentem...


Jah es innentol kedve en nem letezem senkinek aki itt ismert. No facebook, no iwiw stb. Uj e-mailek, nevvaltoztatas es viszlat.

2011. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jah meg lehet par nekem kedves aprosagert visszamennek a lakasmba mint a plusskutyam, az irasos ko, kismalac, meg utoljara gyonyorkodnek egyet a halaimban, bombolnek egy kicsit ertuk.

/de ha lehet akkor lehet elvinnem oket vhogy magammal/


Jah es 20/N

2011. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ma 16:55


De ha volna pénzed miért akarnál elmenni?

2011. okt. 15. 17:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Max a feléért vennék egy házat, a többiből meg kifizetném az adósságainkat, elvégeznék vmilyen okj-s tanfolyamot.
2011. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ki fizetném az adósságoaimat, persze segítenék a családomon, vennék egy sajátházat, vennék új rukát nyaklánctól kezdve a nike cipőig...:D Vennék úgy 100kg kutyatápot vagy többet elvinném a kutyáimmat kutyasuliba kozmetikába, vennék új telefon egy Xperis mini pro-t:D 1 biciklit vagy 1 elektromosbiciklit, ágyat, ágyneműt hát ilyeneket szerintem mindent vennék amit lehet...:D Függönytől kezdve a családiházig vennék mindent...!:D


Jó is lenne ha most becsöngetnének vagy telefonon hívnának h nyertem 100.000eurót és holnap vehetném át!:D

Picit örömet hozna a családhoz.:)))

2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vennék egy kertes házat, ruhákat :)
2011. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16:55 vagyok, mert nem minden a penz.

Nekem sosem volt itt rendes otthonom ebben az orszagban ca. 20x koltoztem 20 ev alatt es hatra akarok hagyni minden emleket es "tabula rasa" tiszta lappal inditani messze innen.


Am mar most kb negyedmillaval maszkalaok a taskamban ha besokallok akk egy szal jomagam es ami epp nalam van felszallok a keletiben egy vonatra es ferihegyen meg le- ez az occsobb koltsegvetesu terv :)

2011. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!