Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél magaddal a...

Habibi kérdése:

Mihez kezdenél magaddal a helyemben?

Figyelt kérdés

szeptemberig teljen szabad vagyok (hála annak, hogy otthagytam az egyetemet) csupán felvételire kell tanulnom, ez rendben is , de nem tudok egész nap tanulni. Szóval a maradék időmet kellene valamivel kitöltenem, ami a délután. De mivel? Fejlesztem az angolom, a németemet már nem nagyon tudom hova, festek, rajzolok, sétálok, sütök... de nem akaródzik minden nap ezt ismételgetnem, olyan unalmas. Dolgozni mentem volna, de nem vesznek fel sehova, végzettség nélkül, és ha fel is vennének dolgozni, akkor nem tudnék tanulni( na meg beperelnének, de az most nem lényeges). Szóval a munkán kívül ti mit csinálnátok ennyi idő alatt, de korlátozott pénztárcával????????

köszi


2011. febr. 23. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég hasonló cipő.

Én edzeni szoktam sokat, pl. heti 2 amerikai foci edzés meg 3-4 konditerem... De ha nagyon sok időd van és lusta vagy, akkor a számítógépes játék a legjobb, órák röppennek el hirtelen.

2011. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, én is szoktam sportolni, de gépezni nem szeretek :( de azért köszi a tippet
2011. febr. 23. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:

lógj a haverjaiddal

este menj bulizni

csajozz/pasizz be

:D

2011. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!