Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg para? Mindenki elítéli...

Tényleg para? Mindenki elítéli ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés
mit gondoltok azokról a lányokról, akik szívnak/ könnyű drogokat használnak? tényleg az összes pasi elítéli és inkább otthagyja őket? miért?
2011. okt. 16. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmi pénzért nem kéne drogos lány,mg akkor sem ha könnyű drogokat fogyaszt.Számomra az ilyen lányok selejtek.

27/F

2011. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mitmivan? ***** válasza:
68%
Én lány vagyok és úgy gondolom, hogy amíg nem függő addig nem baj. Nem igazán értem azokat az embereket akik rögtön elítélik, menjen innen fúj ez már füvezett atyaúristen.. Pont úgy tesz mindenki mintha az összes ember aki valaha füvezett vagy beszedett valamit egyszer egy lecsúszott, koszos, buta, csöves senki lenne. Főleg a lányoknál.. Ezt sem értem.. miért rosszabb az, ha egy lány füvezik/iszik? Ugyanaz a hatás a fiúknál is szóval..
2011. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ítélik el. Csak a szájuk jár, de ha megtetszik nekik egy lány, akiről később kiderült, hogy elszívott egy füves cigit, azt nem fogják emiatt kidobni.

Egyébként érdemes belegondolni, hogy állítólag a magyar fiatalok több mint 50%-a kipróbált már valamilyen könnyűdrogot. Őszintén: te azt látod, hogy a lányok felét nagy ívben elkerüli mindenki? :D

2011. okt. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én igen


bár a legtöbb fiú ismerősömnek tökre mindegy hogy drogozik-e egy csaj vagy valamit csinál,ha nagy csöcse,nagy segge,műkörme,és szopós szája van,akkor nem nagyon izgatja őket hogy most milyen függő..

2011. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TheAnonymus11. válasza:
igen
2011. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hülyevagy? én csak ilyen lányokkal ismerkedem. régebben eleget hallgattam, hogy szokjak le, meg ilyenek. :)

ha terhesen narkózik egy lány, azt már nem szeretem, de egyébként kell az.

2011. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!