Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz rátalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz rátalálni egy rendes lányra, mindenki nagy-arc, csak nyávog? Hol kell keresni a kedves, barátságos földönn járó lányokat.

Figyelt kérdés

24/F. vagyok,ebben a korban már vágyom arra hogy társamnak érezzem,mindenről tudjak beszélni vele ,ja és ne 17-éves legyen .

Miért van az hogy 23-éves lány legalább egy 30 éves srácra vágyik???


2011. okt. 7. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Faluban...
2011. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idős vagyok, mint Te, s én itt találtam meg a páromat, aki 21 éves.

Szóval a kérdésre a válasz: bárhol, de mindenhol kicsi rá az esély, elnézve a mai fiatalságot.


24/F

2011. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy faluban keress...
2011. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem macerából,de mi bajod a 17 éves csajokkal?:DÉn 17 vagyok,lassan 18 és a barátom 24.:)És nagyon jól kijövünk..:)

Amúgy kérdésre válaszolva keress valami hobbit,szabadidős tevékenységet ami érdekel,és ott próbálj ismerkedni.Egy közös dolgokat akkor biztosan lesz:)

2011. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, te is nyávogsz, jajongsz itt.. miért miért???.. talán azért kell inkább egy 30éves mert ő már megtanul élni, tűrni, tenni. talán.
2011. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem 30 éves kell,de azért legyen önálló. 24L
2011. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

16:54


Mit értesz az alatt, hogy önálló? :) Elég sok féle képpen lehet valaki önálló. Lakjon külön, albiban, vagy saját kecóban?



21F

2011. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját keresetre gondol. Tehát nála aligha rúghat labdába egy sokáig tanulni kényszerülő férfi (pl. orvostan-hallgató).
2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

És én hol keressek hasonló paraméterrel rendelkező srácot??

Én nekem egyáltalán nem kell, hogy harminc éves legyen az illető, mégsem talál meg senki.. : (


19/l

2011. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Önálló? Nem muszáj külön laknia, de legyenek saját tervei, elvárásai magával szemben és azt valósítsa is meg. Jól írta valaki, igen nálam nem igen rúghat labdába olyan aki még tanul, nem azért mert a butákat szeretem vagy mert nem szeretem a tanulókat, hanem azért, mert én már dolgozom, és nem szeretnék magam mellé egy főiskolást/egyetemistát, mivel nekem azok az évek már elmúltak és nem akarok újra részese lenni, magam és párom részéről sem. Így azt várom el, hogy dolgozzon, ha nem is lakik külön ne ijedjen meg egy kis házi munkától, és lássa el magát attól függetlenül, hogy szülőknél lakik. Lehet, hogy ezek az elvárások sokaknak kiábrándító, de sajnos volt részem egy 6 éves és egy 2 éves szenvedésben, akik ezeknek az ellenkezői voltak, és tönkre tettek teljesen. Azóta lettek ezek a dolgok számomra nagyon fontosak. 24L voltam.
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!