Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a jobb élet (rövid,...

Melyik a jobb élet (rövid, hosszú) távon?

Figyelt kérdés

1.Jársz suliba,melózni se haverok,se csajok otthon segítesz és kockulsz a gép előtt pl:call of duty,wow néha tv-zel szombat.vasárnap egész nap a sötét szobában vagy.Nem költesz semmire csak a gépre meg játékokra és a neten élsz.


2.Nem jársz suliba,munkába pénzt néha legális néha pedig illegális úton szerzel haverokkal vagy piázol drogozol eljársz bulizni havonta váltod a nőket a gépet be se kapcsolod a nap 24órájába vagy be vagy piálva vagy be vagy drogozva de élsz!


(Te mit választanál?Illetve melyik élethez állsz közelebb?)


2011. okt. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyik se "jó". bár ugye kinek mi a jó. rám inkább az 1. jellemző, kivéve, h nem járok már suliba, és még nem is dolgozom, mert eddig amiket elkezdtem tanulni (középsuli után), abbahagytam, de így viszont még nem végeztem el semmit, és nem tudok dolgozni. különbség még, h a kockulás nem a játékban jön ki nálam, de attól még kockulok. ettől függetlenül, h ugye a külvilági életem jelenleg nem igazán halad sínen, a 2. variációt leginkább teljes kisiklásnak tartom, de legalábbis nem olyasminek, aminek túl sok köze lehetne ahhoz, amit én "élet" címszó alatt a magam számára valaha is elképzelnék.


szóval az ideális kombó az lenne számomra, ha lenne munkám, de emellett továbbra sem élnék ilyen értéktelen, üres életet, mint ami 2. pontban fel van tüntetve.

2011. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A másodikat preferálom. El lehet itélni, de nem akarnám az interneten élni az életem egy szobában.

Van egy ilyen ismerősöm aki igy él mint amit a 2.-ban leirtál, viszont ő legálisan szerzi a pénzt.

2011. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az aranyközéputat élem!

2-ra meg csak annyit mondanék hogy az nem élet ha valaki állandóan beszív,be van lőve,vagy a piába menekül(megjegyzem kipróbáltam elég sok mindent)


Tudod az sem jó ha valaki állandóan otthon ül.És az sem élet ha valaki állandóan bulizik.Ha valaki állandóan bulizik az sem a legjobb dolog mert azt hiszi hogy csak ennyi az élet ami elég sajnálatos.

Tudod dolgozni mindig is kell hogy legyen pénzed bulira csajra családra .

Én ebből már kinőttem hogy orrba szájba bulizok,most már akad ennél sokkal fontosabb is!

Miért csak két variációt írsz?Nem csak ez a két véglet van ami szerint élhetsz!

2011. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 7közben ,melózok(ha épp van meló),7végén suliban vagyok,szombatonként buliba járok(ha van pénzem).7köznap melón kívül szinte csak gép előtt ülök...

A két verzióból inkább nem választanék :/

2011. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Legális és sikeres egzisztencia, mértékletes számítógéphasználat, stabil párkapcsolat.

Pia: ritkán és mértékkel, cigi: no thnx, drog: pláne no thnx, kockulás: ha nincs jobb dolgom, akkor igen, de ha szép az idő és van pénzem, akkor a természet és a kirándulások, utazások élvezete előrébb való a kockulásnál. Buli: néha, de színvonalasan, nem lealacsonyodva fetrengeni a saját mocskomban. Az távol áll tőlem.

2012. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt személye válogatja. Attól függ, hogy milyen a személyiséged, melyik csoporthoz állsz közelebb. Én egyik csoporthoz se tartozok, nem is szeretnék és ha e 2 között lenne az életem, nem lenne szép vége. Inkább az arany középút.
2014. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!