Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van következő élet? Ha van,...

Van következő élet? Ha van, az jobb lesz a mostaninál? Nem bírom már tovább a mostanit.

Figyelt kérdés

Gyűlölöm magamat külsőleg és belsőleg egyaránt, amikor nevető embereket hallok mindig az az első gondolatom ,hogy rajtam nevetnek.

Egy ideggörcs vagyok.

Visszahúzodó természetem van, gyerekkoromtól kezdve antiszociális vagyok.


2011. aug. 25. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem törölték előbb ezt a kérdést?..
2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Ez egy jó kérdés.

én hiszek abban, hogy van élet a halál után. nem következőnek mondanám, inkább másiknak. Egy jobbnak.

Ahol nincs veszekedés, kiabálás, harag, gyűlölködés, stb.

Ahol szeretet, békesség és öröm van.

De ez az élet akkor érhető el, hogyha elvégezted minden olyan dolgot az életben amit el kellett. Az élet minden percét meg kell érni. A jót és rosszat egyaránt.

De öngyilkos ne legyél. nem éri meg.

ha a küldőset gyűlölöd akkor változtass rajta valamit. új ruhatár, frizura stb. fel a fejjel és sok sikert.

2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem,nincs más élet ezen kívül.

Látszólag önbizalomhiányod van.

Ha az "antiszociális"-t a társaságkerülő tulajdonságnak vélted,akkor tévedtél.Nézz utána,ha nem hiszed.

2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

21:24


De igen, mondván ,hogy nem akarják hogy az oldalnak öncsonkításhoz vagy öngyilkosság hoz köze legyen, ezért átfogalmaztam a kérdést.

2011. aug. 25. 21:26
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudjuk??? vagy van itt egy megvilágosult? én inkább próbálom ezt túlélni, ki tudja, lesz e következő...
2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha van is következő élet, azt is mi magunk formáljuk,rajtunk múlik, hogy boldogulunk. Lehet, hogy most nagyon mélyen vagy, de ha te nem akarsz változtatni ezen, helyetted senki nem tud, bármennyire is szeretnének segíteni. keress egy pszichológust, hidd el, ebből a letargiából is van kiút, csak akarni kell.

Jobbulást!!

2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Énis igy voltam ezzel hogy öngyilkos akartam lenni de nem lettem az, ugyanis akkor minden jóra fordult :) egy gyógyszer van rá: vársz.

pontosan mi bajod van?

Menj ki német országba dolgozni. több pénzed is lessz és elfelejtkezel a gondjaidról :) hidd el, minden jobb lessz így ha egyszerűen nemfoglalkozol senkivel és semmivel, csak magaddal. vagy menj el kocsmázni, jobb haverokkal :D

Vagy discoba táncolni fáradásig, ha nincs kedved akkor csak kezd el és megjön :) menj chatekre vagy máshova. de tudd, hogy nem véletlenül vagy ezen a világon :) van okod élni méghozzá boldog életet :)

2011. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem emlekszem arra, hogy mi van ezen az eleten kivul. Hatarozott elmenyem, hogy ez nagyon, nagyon meltatlan vilag ahhoz az eletminoseghez kepest, amit korabban megszoktam, ahhoz a lényhez, aki vagyok.

De hogy nem rontok-e el valami kozmikus projektet az ongyilkossaggal, es nem kerulok-e ezaltal a mostaninal rosszabb pozicioba, azt nem tuodm, pedig ez volna a kulcskerdes.

2011. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

21:27


Igen, de új életet jobban tudnék formálni jobb tulajdonságokkal, más külsővel.

2011. aug. 25. 21:29
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

kit akarsz meggyőzni?? mi még maradni szeretnénk, de akkor szia...

nem hiszem hogy lesz valami. és mi lenne ha még próbálkoznál ebben az életedben, legjobb tudásod és erőd szerint, aztán utána is továbbléphetnél.. még pár év.. mit számít?

2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!