Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat kérek az élettől?

Sokat kérek az élettől?

Figyelt kérdés
' hű feleség, egy közepes mérteű ház egy honda cbr 250 egy jó autó, és európai nyaralások.
2011. okt. 16. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy kapsz levegőt? Az még ingyen van, a víz már nem.
2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlókat kérek (kérnék), csak én férjet nem feleséget :) mondjuk nekem még távolabb van ez, még tanulok, de remélem olyan életem lesz amilyet megálmodtam/álmodok magamnak. teszek is érte, azért tanulok, hogy mindenem meglegyen majd amit szeretnék. Persze tudom, hogy ez nem könnyű a mai világban...
2011. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sok ember sokkal többet kért, és sikerült is nekik. Gondolj erre :)
2011. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én ezeket kérem az élettől:


1 Bentley Continental GTC (fehér, krémszínű belsővel), annyi pénz, hogy a nap bármelyik pillanatában elmehessek és felvásárolhassak minden ruhadarabot, táskát, CIPŐT, ékszert, sminkcuccot, ami tetszik (Louboutin, Chanel, Dior, Escada, Gucci, Prada, LV, CK, Lancome, Estee Lauder és társai... :S), a Bentleyn kívül legyen pénzem másik autóra is, pl. egy BMW M6-os most jól jönne, vagy Aston Martin, Range Rover. Azt szeretném, hogy akkor járjak kozmetikushoz/fodrászhoz/masszőrhöz/sminkeshez, amikor csak akarok és az esküvői ruhámat nekem tervezze egy világhírű tervező (pl. Vivienne Westwood), a gyűrűm gyémánt legyen, a Tiffany-ból. A férjem szeressen és a tenyerén hordozzon, de legyen saját pénzem is bőven, hogy ha netán elválunk, ne kelljen rászorulnom. Saját ház sok nagyvárosban, nyaraló.

3 gyereket szeretnék és mindent meg akarok adni nekik, nem csak európai, hanem világ körüli utak minden nyáron, rengeteg finom és egészséges étel, boldogság, szeretet, esti mese, nagy szülinapi zsúr bohóccal meg mindennel. Szeretnék nagyon jó anya lenni és tudom, hogy az is leszek egyszer.

Óriási álmaim vannak, tudom...

2O éves lány vagyok, jogásztanhallgató, sokat tanulok és remélem jó eredménnyel fogok végezni az egyetemen.

Külsőre szép vagyok (derékig érő (természetes!) szőke hajam van, szép bőröm és alakom, kislányos, szép arcom), belsőre pedig céltudatos és kitartó. Nem tudom hogyan, de remélem egyszer sikerül megvalósítani a vágyaimat.

2011. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szóval te nem kérsz olyan sokat az élettől, ez így normális :)
2011. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!