Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy csődtömeg vagyok mostanába...

Egy csődtömeg vagyok mostanában, teljesen elment a kedvem az élettől, mert semmi nem jön össze. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan ölhetném meg magam a legető leggyorsabban, és leg fájdalommentesebben? A kérdést komolyan gondoltam, kérem mindenkit, megfelelő ismerete alapján válaszoljon.
2011. máj. 22. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Megalkottam a tökéletes ötletet. *-*

Vesd magad egy vulkánba. Nincs temetés, nincs probléma temetkezési vállalkozókkal, boncnokokkal, sírhellyel. A forró láva seperc alatt elintéz, a maradványaid sem fogják kieszedni valszeg, nem is nagyon lesznek. Ugrás közben valszeg sokkot kapsz így nem érzel majd semmit, és életed utolsó élménye a mennyei szabadesés.

2011. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem lényeges.. De számomra a legfontosabb dolgok nem jönnek össze, és tényleg szerencsétlenvagyok, szinte minden téren!!
2011. máj. 22. 12:28
 4/21 anonim ***** válasza:
de mond már hogy hány éves vagy meg hogy mik azok a fontos dolgok
2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egy éven keresztül keményen edzettem, hogy egy suliban a felvételi kritériumoknak megfeleljek, de tényleg, szinte fáradtságot nem ismerve!! Erre ma derült ki, hogy nem biztos, hogy felvesznek!Pedig 5 felvételi ágból 4 max pontos lett, és tényleg ez a suli nekem mindent jelentett volna.Tudod te miylen ez a pofára esés?!Gyakorlatilag a semmiért küzdöttem egy éven keresztül!

18 éves vagyok, és most lehet mondani, hogy még nincs élettapasztalatom,stb... de azért már megtapasztaltam az élet szerencsétlen/sz*r részét sajnos!!Nyári munka sem jött össze, valamint 1 éve szakítottunk az exemmel, de még mindig szeretem, egyzserűen nála jobb csajt keresve sem találnék.Azóta a mostani barátjával( aki csalta) már a házasságon , meg az eljegyzésen törik a fejüket.De amúgy még sorolhatnám a rosszabbnál rosszabb dolgokat, de inkább hagyom.A felvételi volt az utolsó csepp a pohátba.

2011. máj. 22. 12:39
 6/21 anonim ***** válasza:

Kedve kérdező!


Én magam szintén így érzek mostanság, de nem merek öngyilkossággal próbálkozni, mert félek, hogy nem sikerülne és akkor mindenki a fejemhez vágná a dolgokat!


Nincs barátnőm, mert csúnya és alacsony vagyok, másrészt gátlásos, csendes, visszahúzódó, félénk férfi vagyok. Csak a munka van az életemben, de semmi sem jó így.


Az életem egy kínszenvedéssorozat!

2011. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Előtted az élet barátom,fel a fejjel!!!!Rengeteg választási lehetőséged van.

Tudod te mennyi csajt kell még meghódítani,mire el tudod dönteni hogy tényleg tudd ki az igazi??

De egyébként egy lelkesítőleg mondom,hogy még csak most jön az élet neheze.

2011. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez az a nőknek csak a rossz fiúk kellenek, mi meg le vagyunk tojva magasról!


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy csendes, érzékeny, megértő, kedves fiú miért nem kell senkinek sem?!

2011. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nagy pofon kéne neked fiam, az észhez térítene. És ezt nem gonoszságból írom, hanem felháborodottságból. Amiket leírtál azok szinte mindegyike megtörtént velem is 18-19 évesen mégsem gondolkoztam sosem ilyen hülyeségen. Az öngyilkosság a gyáva emberek legvégső menekülési formája, mert nem mernek szembenézni a dolgokkal. Találj ki valamilyen hobbit magadnak, vagy kezdj el valamilyen sportot komolyan űzni. A hülye csaj miatt meg főleg ne rágódj, gondolj bele abba, hogy ha neki ez kell, hogy egy paraszt megcsalja az csak őt minősíti. Tudom, mert nekem is volt dolgom ilyennel, nagyon szerettem ő mégis megcsalt. Egy ideig énis siránkoztam miatta aztán rájöttem, hogy egy ilyen ribanc miatt nem éri meg szomorkodni. Kicsit próbáld mélyebb szinteken átgondolni a dolgokat és rájössz, hogy teljesen rossz gondolatmenetet folytattál. Amiről te azt gondoltad, hogy minden az igazából semmi, ezek a dolgok még bőven összejöhetnek később.
2011. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
CSendesnek nem mondanám magam, de legjobban ez a felvételi bánt:S:S pl volt úgy , hogy a fekvőtámaszt már szinte remegő karokkal, meg összeesésig nyomtam, de akkor is csináltam, erre tessék:S
2011. máj. 22. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!