Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy nagyobb...

Mit tegyek, hogy nagyobb önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos már mióta tudom magam önbizalomhiánnyal szenvedek.

Mindig próbáltam tenni ez ellen, de valahogy soha nem jön össze.

És sajnos mindebből a szüleim semmit nem vesznek észre, és segítség helyett mindig sikerül tenniük rá még egy lapáttal.

Mit tegyek, hogy megváltozzak?


2011. júl. 7. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportolj(fenék,has,láb),Öltözz csinosam,járj kozmetikushoz ha kell,ápold a hajad és a bőröd,menj el fodrászhoz.

Ha ezmegvan úgyis annyi pozitív visszajelzést kapsz,hogy megjön az önbizalmad.Csak nehogy átess a

2011. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...ló túloldalára:))
2011. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dj Dév válasza:
nem muszáj sportolni stb.. elég az hogy ha ápolod magad mint pl:haj,arc stb... ha kell!!! ismerkedj lányokal stb.. és a pozitív visza jelzések töll meg jönn az ne félj!!! 1-2-re :D :)
2011. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj???

Dehogynem!Épp testben épp lélek.Hallottál már erről?

Még akkoris jót tesz,ha vékony,mert az alakformálás senkinek sem árt.

És jobban is érzi majd magát,egészségesebb lesz.

2011. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosan úgy va ahogy a második irta de h érted h a szüleid "segitség helyett mindig sikerül rá tenniük egy lapáttal"
2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja ahogy az elsö irta
2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdésnél találtam ezt a választ, ebben minden benne van:


"Nemrég olvastam erről, hogy úgy lehet növelni az önbizalmat, ha leküzdöd a félelmeidet. Amikor tudod valamiről, hogy azt soha nem merted megtenni, és most mégis belevágsz. De ne nagy dolgokkal indulj, hogy pl. felszeded a legjobb nőt, hanem apróbbakkal. Mivel nem ismerlek, konkrétabbat nem tudok mondani. És nem tudom, beválik-e, hiszen csak olvastam. De az jó, ha valahogy sikereket érsz el. És amibe belevágsz, akkor higgy benne! És tegyél meg mindent érte. Ha meg mégsem jön össze, akkor elmondhatod, hogy te megpróbáltad. Fel a fejjel!"

2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:44-nél a pont.

Csinálhatsz a külsőddel akármit, amíg belülről nem változtatsz a dolgokon, az a kis önbizalmad is leesik már annyitól ha éppen nem frissenmosott a hajad.

2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!