Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkre ment az életem? Mit...

Tönkre ment az életem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nah... :) Elkezdem.... igazából a barátnőmről lenne szó... egy fiú aki tetszik nekem(:$) azt mondta annak a lánynak,(XY-nal helyettesítem be a szöveg hátralévő részében)akit mostantól utálok hogy hallotta,hogy kibeszéltük ebédnél

meghogy lekur....ztam (persze nem igaz) és hiába akartam bebizonyítani,hogy nem....nem sikerült enyhén szólva... de aztán MA bevallotta az a fiú,hogy tetszem neki,és nem XY tetszik neki...tudom,hogy őszinte :) Na,de hagyjuk,jöjjön a következő probléma.Másik bnőm(őse a barátnőm manapság :'D) szerelmes volt egy 8-osba és természetesen nekem kellet vele beszélni...(a fiúval) és azt mondta a fiú, barátnőm nem jön be neki... de persze a bnőm teljesen elhitte hogy úgyis járnak meg minden de egyik nap a fiú közli velem hogy azzal a lánnyal SOHA SEM járna...éshogy mi attól maradjunk barátok... a csaj meg letámadtt h elloptam a pasiját...stb ésmost úgy akar bosszút állni,hogy egyiik legjobb barátnőmre száll rá(egy évvel idősebb mint én)és így "ellopja" tőlem..tudom..elég gyerekesen hangzik,de kérem segítségeteket,hogy mit tegyek?! Légyszíves NORMÁLIS válaszokat adjatok...köszönöm!!!!


U.I.: BÁRMILYEN KÉRDÉSETEKRE VÁLASZOLOK...!


2011. okt. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Huu, nagyon zavaros a történet. Szerintem mindenféleképpen beszéld meg vele higgadtan, tisztázzatok mindent. Más lehetőséget nem nagyon tudok :) Sok sikert!
2011. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mitmivan? ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Ettől még nem megy tönkre az életed :D Nálunk is volt ilyen általánosban, mindenki elvette mindenkinek a barátnőjét, hatalmas veszekedések, de végül mindegyik megoldódott és lám túléltük :D

2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Iiiisteneemm.........úgy irigylem azokat akiknek az a legnagyobb bajuk hogy az ilyen "barátok" otthagyták, meg hogy épp kivel járnak... tényleg. Nem voltak neked még igazi gondjaid...

Lényeg hogy igaza van az első kettőnek, meg kell beszélni a dolgot.És még egy dolog: fiú-lány barátság nincs, az egyik fél mindig többet akar. Szóal szerintem tetszel a srácnak, most koptasd le amíg tényleg nem okkal vádol a "barátnőd" :)

16/L

2011. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!! :) nyugodtan lehet ám még válaszolni.. ja,és hát igen.... a bajok-azok bajok :D
2011. okt. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!