Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegileg tönkre fogok menni...

Idegileg tönkre fogok menni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár éve külföldre költöztem a családommal és most egy kis lakásban élünk már jó pár éve és az agyamra megy,hogy anyukámmal kell egy ágyban aludnom,apám munka nélküli aki egész nap a tvt nézi és álandóan lelkileg bánt,mindig megy a veszekedés,a suli tök nehezen megy és a testvérem mindig zavar.a barátaim nem jöhetnek fel a lakásunkban mert rossz a lakás.és még sorolhatnám.sokszor sírok mert nincs senkim..ez normális szerintetek?mit csináljak szerintetek? 16f
2011. okt. 11. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy melyik országban éltek?
2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az egy emberi szokas, hogy mostansag a lakasban talalkoznak a ffiatalok, de nem minden ember, tehat ezt megtudod oldani az otthonodon kivul is. TEhat programot beszeltek meg, es ott talalkoztok pl., nem feltetlen kell, hogy hozzatok menjenek a baratok, foleg, ha nincs is erre lehetoseg.

A foldon nem tudsz aludni? nagyon jo osszehajthato matracok vannak, vagy pedig halozsak, es kenyelmes is! Ezt probald meg, es akkor mar megszabadulnal a halotarstol is.

2011. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ausztriaban...

De a legnagyobb problemam nem az,hogy nem jöhet fel a haverom hanem az,hogy lelkilek terrorizal apam.Mondtam en,hogy az lesz majd,hogy a földön fogok aludni mert en ezt mar nem birom ki tovabb.ez annyira borzaszto es szegyen.nincs nyugalmam akarhova megyek a lakasban valaki ott van !!!

2011. okt. 11. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Örülj annak hogy VANNAK barátaid.

Amúgy ahogy más is írta máshol is tudtok találkozni.

Fezsültség levezetésre sportolj és rajzolj és gondolj arra hogy meg fog oldódni.

2011. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, amiket leírtál, de sajnos fogalmam sincs mit tudnál tenni ellene..Talán próbálj olyan barátokat szerezni, akikkel pl. kirándulni, túrázni lehet.Ez olyan program, ami kitisztítja az agyat a mindennapi problémáktól.Az jutott eszembe, hogy 16 évesen mennyi minden dolog van amit csinálhatnál..valamilyen sport, zene, színjátszás, tánc, képzőművészet.(pl.jobb agyféltekés rajzolás)stb. tudom, ezzel nem sokat segítettem neked, de azért együtt érzek veled.Egy dologra vigyázz: a felnőttek azt mondják, csak nehogy rossz társaságba keveredj!
2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először is próbálj megnyugodni és gondolkodj, hogyan teheted jobbá az adott körülmények között a sorsodat. Őket nem tudod megváltoztatni, kár lázadni,neked lesz nehezebb.

Suli után menj könyvtárba tanulni,olvasni, ott a barátaiddal is találkozhatsz és beszélgethetsz a büfében egy finom étel/ital mellett mondjuk, és nem is züllesz el. A tanulás fog kihúzni a sz..rból.

Nálam ez jött be a legjobban. Most már egyetemre járok, független vagyok, dolgozom is mellette és nem mentem tönkre.

20/F

2011. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehetsz te meg egyedul es akkor jo lenne ha mindenutt ott lennenek a szuleid! austriaban es masutt is ,sokan szeretnenek tetovel a fejuk felett aludni a foldon.szeretnel te meg anyaddal egy agyban aludni mikor mar nem lesz! en is kulfoldon elek ,pici berlekes parom munkanelkuli a pici lanyommal alszom egy agyban de szivesen oda vennem mellem anyamat is ha itt lehetne!
2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*berlakas
2011. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket meg az együtt érzést.de én egy egy aktív sportoló vagyok és szabad időmben sokat rajzolok de nem nagyon nyugtad.de azért kiprobálom a tanácsotokat
2011. okt. 11. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Próbálj meg leülni a szüleiddel, és őszintén megbeszélni, mi a problémád.

2011. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!