Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket választanád szíved...

Melyiket választanád szíved szerint? És miért pont azt?

Figyelt kérdés

Átlagos lennél, átlagos arccal olyan akit általában nem a külsejéért szeretnek meg, vagy pedig egy olyan akinek nagyon szép az arca, gyönyörű és akinek sok minden sikerül még elsőre is csupán a szép külseje miatt?


Fiúknak pedig úgy értve, hogy sármos lennél, helyes, vagy maradnál átlagos..


Valahogy úgy értem, hogy ugye a szép embereknek minden könnyebb párkapcsolat terén is, de ugye őket általában a szép külső miatt vonzza az embereket,

vagy egy átlagos arccal, akinek inkább a belsőre kell gyúrni", hogy valamit elérjen, hogy értékes legyen vagy úgy tekintsenek rá.


Melyiket választanád, és miért?

Kort is írjatok és nemet is köszi.


2011. okt. 19. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Átlagos lennék, mert aki túl szép az egyszer "belefullad" a "sikerbe".

kor és nem

2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább lennék szép... átlagos kis szürke egérnek lenni sz*r, tapasztalatból írom. Lehet, hogy többre fogom vinni, sőt biztos, mint a vízagyú plázapic*ák, de akkor is... nem vagyok csúnya, csak önbizalmam nincs, nem is lesz. :/ Pasik körében elvagyok, lányokkal viszont nem nagyon tudok még beszélgetni sem. Utálom magam néha. 15/L
2011. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép...

[link]

Mert ez szerintem gyönyörű, és ilyen szívesen lennék :D

De marhára nem lenne könnyebb az életem.

Ha az átlagos szépségideált kérded... Akkor inkább nem.

2011. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább szép lennék, mert ismerve magam, úgyse szállnék el magamtól, és persze tanulnék, mert butának sokkal rosszabb lenni, mint csúnyának.
2011. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!