Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátnőm szerint nem jó ha...

Csillogócsajszi43 kérdése:

A barátnőm szerint nem jó ha együtt ülünk orán, mert az nnem jó hogy ha két barátnő együtt ül. Szerintetek? 12L

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha, micsoda problémák...:D

Amúgy meg nézőpont kérdése. Biztos ellennétek, de figyelni már valószínűleg nem tudnátok.

2011. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz én középiskolás voltam most és 4 éven keresztül a legjobb barátnőm mellett ültem, csak olyan órákon beszélgettünk (suttogva) ahol lehetett (nem tanulós órán), de amikor figyelni kellett, akkor eszünkbe sem jutott h órán beszélgessünk... elintéztük szünetekben.
2011. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos én nem tudok figyelni,mindig van valami érdekes téma,még ha nem egymás mellett ülünk,akkor is levelezünk :D 14/L
2011. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haha, mintha ezt én írtam volna ki ennyi idősen , viszont már 18 vagyok.


Nekem is volt általánosban egy barátnőm aki nem akart órán mellettem ülni, nagyon megsértődtem és haragudtam ra , mert o inkább “stréber” volt én pedig nem, aztán vége is lett a barátságnak ez miatt.😆

2020. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!