Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan utálom a romákat....

Túlságosan utálom a romákat. Szerintem ez már nem normális. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha megyek az utcán és meglátok egy cigányt (akit nem is ismerek) egyből ott izélek magamba, hogy büdös cigány meg ilyenek (tudom hogy vannak valamennyire normálisak is...). Suliba is már nagyon sok cigány van. Az ötödikesek között nagyon sok van akiket egyenesen GYŰLÖLÖK állandóan beszólogatnak hát én meg vissza..pedig okos enged...de nem tudom megállni, hogy ne szóljak be valamit. Annyira felidegesítenek, hogy magasról leszartam, hogy tanár vagy valaki ott áll körülöttem. Kinevették az egyik barátnőmet akinek eltört a lába mert elesett. Én nem bírtam magammal ezért elhordtam őket minden élősködő, bevándorló, büdös, tetves, retek cigányoknak. Mondtam, hogy inkább fürödjenek meg, meg hogy orrbavágom őket (meg ilyen verekedős szövegek :D) mondták hogy akkor menjek oda. Én meg mondtam, hogy szarba nem nyúlok meg hogy akkor én is büdös leszek meg hogy jöjjenek ők. Amilyen ideg volt bennem simán ütöttem/rúgtam volna őket gondolkodás nélkül. Tudom, hogy néha túl mocskos szám van de egyszerűen nem tudom megállni. Ha egy cigány szól nekem vagy ismerőseimnek, barátaimnak vagy elég egy magyar gyerek akkor én úgy érzem, hogy muszáj reagálnom rá akármi történik. Egyszer már bejött miattam egy cigány gyerek anyja.

Talán apámtól is örököltem ezt...nagyon cigányellenes. Most ott tartok, hogy már az öltözékemmel is próbálom kifejezni a magyarságomat és hogy utálom a cigányokat. Azt hiszem ez már nem normális de nem tudok ellene semmit csinálni. Tudom, hogy "ugyanolyan" emberek mint mi, de mégis ez van. Mit csináljak?

14L


2011. okt. 19. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 Gress ***** válasza:
81%
Szeretlek.
2011. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
86%

Csúnya dolog, de én is undorodok tőlük. Pedig nekem senki sem cigányellenes a családból. Kiskoromban meg játszottam cigánygyerekekkel is.

17/L

2011. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
32%
A cigánygyűlölet gyakorlatilag beleivódott a kultúránkban. Lassan az számít deviáns viselkedésnek, ha valaki elfogadó velük szemben.
2011. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
72%

Király vagy!!!:)

Sok srác be va szarva a cigányoktól,minden elismerésem.:)

Adjad nekik.xDDDDDD

2011. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
22%
Így kb te is olyan vagy mint egy cigány :D remélem egyszer jól megkapod a magadét :D
2011. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
Az fogadja el aki nem járt velük egy iskolába vagy nem olyan helyen lakik, és az internet pofázik hogy szegények.Költözz be egy putriba 1 hétre kiváncsi leszek mi lesz a véleményed.Kutyába se kell nézzni őket, és ez persze a cigányra értendő nem egy normális roma emberre.
2011. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
65%
Hát, gondolj arra, hogy a magyarok között is akad, akinek a viselkedése úgymond nem tökéletes. Igen, valószínűleg otthon is ezt hallottad. Próbálj lehiggadni. Tényleg nem mind "olyan".
2011. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon bírom a búrád.


17/L

2011. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
74%
én is utálom a cigányokat, nincs azzal semmi gond.
2011. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Végülis annyira nem izé apa se...de tud durván beszélni róluk. Én kiskoromban még elvoltam, nem annyira érdekelt de ahogy elkezdtem nőni úgy jött velem ez is. Ha meg megkapom akkor megkapom..annyira nem érdekel :D onnantól mégjobban fgom utálni őket
2011. okt. 19. 17:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!