Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen az áron szerintem a...

Ezen az áron szerintem a legjobb laptop, de mi a ti véleményetek, továbbá a 14 col nem túlságosan kicsi?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt laptopom, a közeljövőben tervezem megvenni életem első laptopját. Tervezem, hogy sokat fogok rajta játszani, tanulás szempontjából meg későbbiekben várható egy kis photoshop és html css meg miegymás ami a weblapszerkesztéshez tartozik, ha minden jól megy ezzel fogok foglalkozni.

Amikor itthon vagyok, akkor mindenképp rákötném a monitorra a laptopot, egyébként nem tudom milyen lenne anélkül használni


[link]


15,6 colosban az ilyen teljesítményű laptopok állt 190-200 ezer ft körül mozognak. (Legalábbis az asusok biztosan, és szeretnék asus laptopnál maradni)

Tehát 30-40ezer ft-al olcsóbb viszont kisebb, ti hogy döntenétek? Meglepően jó ára van szerintem


2011. aug. 15. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, egyetlen egy oka van, a proci Intel, nézzél ki inkább egy AMD-t , jobban jársz árban is meg jobban is fog működni
2011. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jenci ***** válasza:

Nem tudom,az előző válaszoló honnan veszi,hogy az Intel rossz,mikor minden fórumon egyértelműen azt hozzák ki győztesnek---még az AMD fanok is.


Szóval nagyon jó választás amit belinkeltél.Én viszont nem sajnálnám rá azt a plusz 35-öt és egy 15.6 colost választanám.Ha grafikával is szeretnél foglalkozni,akkor ennél ne add alább.Persze a lehetőségeidet te tudod.


[link]

2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 14 col túlságosan kicsi, viszont AMD procival szerelt laptopot nem szabad venni.Az intel Sandy Bridge architektúra köré épülő processzor a legjobb vétel.
2011. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!