Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzéseid vannak ebben...

Milyen érzéseid vannak ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Most per pillanat:

Nyugodt vagyok,de egyben ideges,feszült,izgatott..várom is a holnapot,meg nem is,jó lenne megállítani az időt,de egyben viszont jó lenne siettetni is,hogy minél hamarabb hétvége legyen,érdekes...De,nekem ilyen érzéseim vannak :D

És,Neked?:)

2011. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
éhes. most jött meg a pizzám ,és ide irok,mintsem enném.:D
2011. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szomorú vagyok, sőt, letargiás.

Tudom, ezeregy hibám van, amik előbb utóbb bajt hoznak majd nekem, mégse akarok és tudok rajtuk változtatni, mert jelenleg így érzem jól magam. Nem értem, miért ártanak, de azt MEGértem, hogy ártanak.

A hétvégét már alig várom, egyik szempontból pihenhetek, másik szempontból pont, hogy pihenés nem lesz.

2011. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fáradt vagyok. Ennyi.
2011. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
unalom
2011. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ebben a pillanatban a vécén ülök a telefonommal.
2011. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hm... Az én érzéseim jelenpillanatban: érzem az erőt, a lelki erőt, vagy akármilyen erő is legyen ez :D Jobban nem tudom elmagyarázni. Kicsi félelem van bennem, vagy inkább gyűlölet.

2011. okt. 20. 20:40
 8/9 anonim válasza:
fáradt, nyűgös, félek a holnaptol xD
2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
finganom kell
2017. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!