Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ebben a pillanatban kéne...

Ha ebben a pillanatban kéne döntened, mit választanál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk most fájdalom,szenvedés nélkül meghalhatnál, örök nyugovóra térhetnél, be mernéd vállalni? Vagy inkább tovább élsz?
2011. aug. 10. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jóhogy tovább élnék. Lehet h egyszer rosszabb halálom lesz, de megpróbálok tenni ellene, talán annyira nem lesz rossz.
2011. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy bevállalnám a halált. Nemrég csesztem el az életem, és már úgysem lesz soha a legjobb.
2011. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En bevallalnam a halalt azonnal.
2011. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hülye kérdést... Ki az a hülye aki bevállalná?
2011. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Lehet hogy rossz dologra helyeztem a hangsúlyt. Olyan nekem is volt, hogy nem akartam élni, és gondoltam rá. De aztán meg elmúlt. Nincs értelme a halálra gondolni, mert az a te életed, csak a tiéd, te döntesz róla, még ha nehéz is, nem kell mindig megfelelni másoknak
2011. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szombat delelott azonnal ravagtam volna az igent.

Depresszios vagyok eleg durva hangulatingadazosokkal- mondjuk most szelsosegesebb de ritkabb is.


Ma semmikepp sem fogadnam el az ajanlatot :)

2011. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tovább élek. Miért ne?
2011. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy tovább élek! Annyi mindent ki akarok még próbálni, át akarok még élni, látni akarok! Egy élet nem is elég :)
2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én tovább élnék, húznám, amíg bírom, aztán majd megölöm magam, ha már annyira meg akarok halni. (Pia + gyógyszer, az se fájdalmas.) De addig is azért küzdök.
2011. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
simán akármikor meghalnék, szívesen
2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!