Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én volnék ennyire béna?

Csak én volnék ennyire béna?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem,folyton szerencsétlen vagyok.Mindig szerencsétlen dolgok történnek velem,soha nincs szerencsém.De legfőképp azt nem értem,h miért van az,h ha én veszek valamit az mindig tök hamar tönkre megy vagy megjárom vele.Ma vettem egy Bershkas nadrágot ami kiszakadt.A dzsekijim dzsibzárjai állandó elromlanak,eltörnek.Úgyanígy a cipőkkel.Régen a barátnőmnek és nekem úgyanolyan sarunk volt.Az ővének nem volt semmi baja,az enyémnek a talpát 4 nap múlva felhsította a merevítő vas.Kicserélettük,elvittük rögtön útána a cipészhez,h ne ismételje magát meg a történelem.De hiába mert akkor is felvált és mégegyszer elvittem.Ezen kívűl még el is szakadt.A barátnőm satujának még mindig semmi baja.Másik eset mikor vettem 1 dzsekit.De pár nap múlva leesett 1 gomb,kiszakadt,elromlott a zibzár amit útána 2x is megcsináltattunk és megint elromlott.És ez csak pár eset,de mindig van vlm amivel megjárom nem csak ilyen téren.Sokszor arra gondolok,h elátkoztak,vagy,h egy olyan igazi filmbeillő lúzer vagyok.Van még rajtam kívűl itt valaki aki állandóan pórul jár?!

Bocsi ha hosszúra sikeredett,és ha vannak a helyesírási hibákért.Eléggé elszomorít a dolog,kiváncsi vagyok,h egyedül élek ezzel?!


2011. okt. 20. 19:26
 1/7 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha csak kabátgombok szakadnának le folyamatosan rólam... :DD

ezek még nem is olyan szörnyűek. én kétbalkezes vagyok és szeleburdi, úgyhogy mindent kiöntök, mindennek nekimegyek, és hetente egyszer pofáraesek saját lábamban. ne aggódj, sosem vagy egyedül.

2011. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen ezeket kihagytam,mondjuk legtöbbet kiskoromban borogattam...ilyen napiszinten,ma már nemannyira,inkább leeszem magam,vagy eltaknyolok,hát akkor köszi a szolidaritást:)
2011. okt. 20. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is állandóan de néha megesik velem is. Elesek bicajjal, felbukok :D
2011. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van. Ha veszek egy cipőt 10ből 9-szer amikor otthon felpróbálom kiderül, hogy nyom és mehet a kukába Sajnos ilyen sz.r széles lábam van, úgyhogy majdnem mindig így járok. táskákból is mindig rosszat veszek. Sőt, szinte mindenből a sz.rt fogom ki. Ja és én is mindent kiborítok(kaja pia)és állandóan nekimegyek valaminek.
2011. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezeket ellehetne kerülni, ha fel/kipróbálnád. A cipőt meg ha megvan a nyugta simán visszavihetnéd nem? Most azért kidobni?:O Akkor inkább ajándékozd el, vagy simán add oda egy ágrólszakadt alaknak.
2011. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem dobom ki csak túloztam. Félreteszem és nem hordom többé, de szerencsére eddig csak néhányszor fordult ez elő, azért jó cipőket is kifogok néha. Visszavinni azért nem szoktam mert a pénzt sosem adják vissza.
2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de kicserélhetik:)

nekem is kecserélték a nadrágot:)

hát köszi a "szolidaritást" :D

2011. okt. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!