Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek pörögni, bulizni,...

Nem szeretek pörögni, bulizni, este eljárkálni, zsúfolt életet élni, a nyugalmat és a nagy alvásokat szeretem. Normális ez? 22 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor imádok túrázni, bicajozni, úszni, sportolni, szóval ilyen szempontból meg az aktív életre vágyom. Átlagos szinten kommunikatív vagyok, szeretek társaságban lenni, csak nem nagy társaságban.
2011. okt. 21. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzem én is.
2011. okt. 21. 21:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is PONT ilyen vagyok,csak nőben!:))

De én ezt nem érzem abnormálisnak,sőt,büszke vagyok rá!

Hidd el,mi jobban élvezzük az életet,mint ők!:)

És ismerek még jópár ilyen embert.

2011. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:24

Pont egy ilyen nőre vágyom!!!! :)

2011. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 valasz88 válasza:
100%
Ne aggódj, ez teljesen normális. Mindenki más és mindenki másban leli meg a boldogságot/lelki békéjét.
2011. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 én pl abban hogy 2022 -ben egy 2011-es kérdést , és kommenteket olvasgatok 😂
2022. júl. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!