Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet az, hogy sokszor...

Life is beautiful kérdése:

Mitől lehet az, hogy sokszor nem vagyok képes nevetni a másik viccén (tehát nevetnem kell hogy ne közösítsenek ki)?

Figyelt kérdés

ma is egy olyan fura napom volt, voltunk edzeni(parkour) , most az először a srácokkal , de annyira primitív,közönséges poénjaik vannak ,hogy már kikészít..


a gond az hogy nem tudok mit csinálni.. ugyanis ez a sport a lazák sportja, és manapság a legtöbb korombeli(nem hogy még a parkourosok, és most ez nem puszta előítélet..csak a megszokás ,hogy az emberek milyenek is valójában) "leszarom" mentalitással él..inkább hülyülésre mint barátságokra vágynak.. én viszont nem ilyen vagyok..


mit tudnék csinálni? ..vagy fogadjam el hogy ez egy ilyen kor mikor az ember nem talál magának barátokat?


annyira lehangoló..

18f


2011. okt. 22. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el! Mondj te jobb poénokat. Ha másképp nem megy, koncentrálj az együttlét céljára. Ha úgy sem megy, rá kell jönnöd, hogy nem a megfelelő társaságban vagy. Van ilyen. De sok társaság létezik, csak időnként nehéz megtalálni a megfelelőt.
2011. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondjak jobb poénokat?necces, más a stílusom mint az övék, van hogy néha jön vmi jó gondolat de igen ritkásan.


szerintem sem vagyok megfelelő társaságban ,de más meg nincs ,ezt a sportot egyedül eléggé könnyen meg lehet unni(eddig egyedül csináltam)..nehéz

2011. okt. 24. 20:33
 3/3 anonim válasza:
te már nem vagy éretlen:)
2012. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!