Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolom azt magamról,...

Miért gondolom azt magamról, hogy én sokkal többet érek mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Mindenkit egy szánalmas kis senkinek tartok, csak magamat szeretem és megalázok mindenkit. Ez baj?
2009. máj. 4. 13:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
48%
Fura figura lehetsz az biztos. Férfi vagy? Nagy darab? Próbáld meg a másikban tisztelni azt amit tisztelni lehet benne és biztos lesz az ellenkező nemből akit tiszta szívből szeretni fogsz! Ez a tulajdonságod előnyödre is válhat, de sok hátránya is van. És szerintem baj.
2009. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan mért lenne baj? Ha egyedül akarsz teljesen maradni csak csináld. Én se vagyok egy rohadt nagy ember barát, de szerintem nagyon nem mindegy, hogy sok embert nem szeretek vagy lenézem őket. Azért megkérdezném, hogy mit értél már el az életben, hogy magadat olyan sokra tartod?
2009. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok. semmi extra nem történt velem eddigi életem során, egyszerűen gyűlölöm az embereket. ennyi

Nem vagyok olyan szánalmas mint a többség...

2009. máj. 4. 14:01
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem félsz a magánytól? Én tőle félek a legjobban, már a gondalatától is fájdalmat érez a lelkem. Mert bizony ha nem változtatsz a hozzáállásodon a magány lesz az egyetlen útitársad az életedben.
2009. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Már 2 éve van egy komoly kapcsolatom, szerető családom. Miért félnék?
2009. máj. 4. 14:20
 6/43 anonim ***** válasza:
87%
13.47-es vagyok. Az a tapasztalat, hogy az ilyen "nagy embergyűlölők" egy percet nem tudnak egyedül eltölteni. Folyamatosan keresik valakinek a társaságát, szórakozóhelyekre járnak és ott jópofiznak stb. Amivel szerintem ellent mondanak saját maguknak. Én leírtam, hogy nem vagyok egy nagy emberbarát, de ez nem azt jelenti, hogy gyűlölöm őket. Én inkább fura, elvont vagyok aki nem keresi az emberek társaságát. Viszont ezért tanultam, most vezető beosztásban dolgozom és többnyire EGYEDÜL, mert részemről nem csak szavak, hogy szeretek egyedül lenni. Nem sok embert viselek el magam körül, de nem is ártok senkinek és akit már "megszerettem" és közel elengedtem magamhoz azok viszont számíthatnak rám bár miben. Viszont tőlük se tűröm, hogy rám akaszkodjanak, nekem kell az egyedüllét. Te mit teszel azért, hogy bebizonyítsd több vagy mint a többi "szánalmas kis senki"?
2009. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
mit teszek? :D mit kéne? nem kell bebizonyítanom,hogy több vagyok én tudom, a többi ember meg nem érdekel.
2009. máj. 4. 14:27
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen hozzáállással soha nem lesz munkád, az emberek nem fognak megtűrni téged, senki sem akar majd. Azt írtad 2 éve van tartós kapcsolatod 18 évesen. Azok ,akik 16 évesen jönnek össze általában nem maradnak örökre együtt. Szóval én a helyedben kicsit megemberelném magam. Vagy feltalálnám a rák ellenszerét és akkor mindenki mindent elnézne neked.:p
2009. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
92%
Mert valójában kevesebbet érsz és ezzel leplezed magadnak!
2009. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Valójában mindenkit aki eddig választ írt egyenként megkínoznám és lelőném. Nézzetek már magatokra,ezen a szoros oldalon irogattok nekem levelet és próbáltok "segíteni" de inkább csak belém akartok kötni hogy nagyobbnak érezzétek magatokat. Többé nem kérek egy választ sem, meguntam hogy mindenki csak ugyan azt mondja. undorító. NE ÍRJATOK. :D
2009. máj. 4. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!