Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkedek úgy néha...

Miért viselkedek úgy néha társaságban, h magamról is azt gondolom tökre nem vagyok jó fej? Ilyenkor h tudnék visszazökkenni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, h elkezdtem olyan dolgokat beszólogatni, stb h azt érzem ez nem is én vagyok egyrészt, másrészt meg nem vagyok jó fej…mégsem tudok ezen változtatni. Hogyan kéne? Ti is tapasztaltatok ilyet? Mi az oka?
2010. dec. 30. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Előszöris: hány éves vagy? Mert ha tini, akkor ezt okozhatják a tinikorral járó hormonváltozások, stb.

Én is tapasztaltam ilyet tini koromban, és sokszor én is meglepődtem, hogy milyen szemtelen vagyok, olyan dolgok zavarnak, amik régen soha, mindenen felakadok, amit anyu vagy apu mond...

Ez előbb-utóbb el fog múlni, addig meg, ha nem akarod, hogy ellenszenves tökfilkónak gondoljanak, próbáld magad moderálni, kicsit visszafogni magad, a nyelvedbe harapni.

2010. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem tetted még fel a kérdést, "ki vagyok én". A személyiség egy elég komplex dolog :)
2010. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre való az egyéb kérdésekben az önismereti topik :)
2010. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2010. dec. 30. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajna néha én is így vagyok ezzel:S

Általában akkor amikor olyan társasággal vagyok,akik nem állnak hozzám nagyon közel, akik nem az én társaságom.

De ha régi barátokkal vagyok együtt ott semmi gond.

20/L

2010. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!