Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szétesett az életem. Már...

Szétesett az életem. Már annyira gáz vagyok, hogy sorra törölnek az emberek a facebookról is. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kezdek elszigetelodni, v nemtom. Minden ember akivel megprobalom felvenni a kapcsolatot, latja, h kenyszeresen teszem es leraz magarol mint a kutya a bolhakat. Nemtom hogyan kerultem ebbe a helyzetbe. Talan benne van az is, hogy anyagilag osszezuhantam es ezaltal megallt az eletem. de nagy gáz van.
2011. okt. 26. 10:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 20 (vagy kevesebb) olyan szám van, akivel tényleg rendszeres(ebben) beszélek. A többi ügyfél, vagy munka jellegű dolog, illetve fodrász, gázszerelő, egyéb szolgáltatók.


Szerintem maximum a közéleti személyiségeknek van több száz szám a telefonjában, mint "ismerős", bár kétlem, hogy ennyi embert bárki fejben tudna tartani és náluk is inkább a pozíciónak szól a sok ember, mint a személyiségüknek.

2011. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem. 25 éves vagyok, de a szüleimen és a nővéremen kívül az elmúlt egy évben talán két emberrel beszéltem. A telefonomban nekem sincs 20nál több ember és akikkel beszélni szoktam telón az talán egy vagy két ember, de az is három havonta. Egész nap itthon vagyok semmi értelme az egésznek. És igen tudom ellehet menni dolgozni, de a körülmények nem engedik ezt meg.
2011. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
nézd, ez lassú méreg. én próbáltam tenni ellene, de több irányból zűdult rám.
2011. okt. 26. 10:51
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
És gondolod, hogy itt meg fog oldódni minden problémád?
2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Akkor te megint az "anyám tönkretett" srác vagy.

Akarsz is tenni valamit, hogy jobbra forduljon ahelyzeted, vagy elég, hogy figyelmet koldulsz fórumokon?

2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ennyire nem tartottad a kapcsolatot senkivel, akkor valószínüleg Te tehetsz arról, hogy most nem kíváncsiak rád. Helyre lehet ezt hozni, de nem lesz egyszer.

Amire következtetek /ha nagyot tévedek szólj/

Céges kapcsolataid vannak, tehát üzletember vagy, aki eddig jobban élt az átlagnál. Sportos test, lekezelő magatartás azzal szembe, akit kevesebbre tartottál magadnál.

Most, hogy tönkrementél /hozzáteszem lehet, hogy most kezdődik az igazi élet, mert amit eddig éltél csak porhintés volt/ kapaszkodnál az igazi emberek után, az emberi kapcsolatok után.

De ne feledd, ha megbántottad őket, és nem vetted semmibe a barátságukat eddig, akkor kemény csatára számíthatsz.

Nem velük, hanem önmagaddal!

2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10:52-es vagyok. Felejtsd el amit írtam, de akkor még nem voltak az oldalon az új hozzászólásaid.
2011. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom a facebook nem az élet. viszont remek tükör. és ha nincs mit visszatükröznie az nagyon látszik rajta"

Ez meg már mekkora hülyeség.Van facebook profilom,jóval 200 feletti az ismerőseim száma,viszont ennek negyedét nem ismerem.Egyszer meglát az utcán majd bejelöl,másodszor viszont köszönni nem bír.Nem is használom igazán,szóval most akkor nekem sincs normális életem?! :DNem facebook körül forog a világ.

Egyébként dolgozol?

2011. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből az ugrott be, hogy az anyás srác, ugyanaz az önsajnáló slítus. Még midnig ugyanazt mondjuk, haver! Menj dolgozni, akkor lesz pénzed kajára meg ruhára. Ja és a haverjaid nem azért hanyagolnak el, mert csóró lettél, hanem mert egy önsajnáló majom vagy!
2011. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Te belőttél fiam....
2011. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!