Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki irna olyan idézetet\böl...

Valaki irna olyan idézetet\bölcsességet\motiváló szöveget, amit pl. lehetne egy jó mottónak használni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy arról szóljon,hogy sose becsüld le magad blaablaablaa.:). Ami a rossznapjaidon is picikét növeszti az egód.:D
2011. okt. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

válogass :)

2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
"A siker soha nem végső. A kudarc soha nem végzetes. Csak a bátorság számít." (W. Churchill); "Soha ne félj valami újat csinálni! Ne feledd: egy magányos amatőr építette a bárkát és egy halom szakértő a Titanicot!"
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shivababa válasza:

anyukámtól kaptam egy kis fatáblán, amikor ki voltam bukva:

"a győztesek soha nem adják fel. akik feladják, sohasem győznek!"

2011. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élet olyan társasjáték, ahol valójában nincsenek győztesek, mert a legvégén, mindenki belehal.


az ember csak akkor válik igazán Emberré, amikor a tükör ugyan azt mutatja, mint amilyen a belső Én-je, nem pedig csak álarcot, amit a világ felé mutat

2012. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!