Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha te kapnál egy ilyen idézete...

Ha te kapnál egy ilyen idézetet mi lenne a véleményed erről pozitívan fognád fel vagy negatívan?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akikről tudod, hogy soha senkinek nem akarnak rosszat, és örökké melletted állnak. Nem sok ilyen van. De azért akad néhány."
2011. szept. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha ezzel azt akarja mondani, hogy mindig mellettem lesz, és én is barátként tekintek rá, akkor pozitívan, ellenkező esetben lekoptatnám.
2011. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak ilyen emberek.

Én is ilyennek tartom magam.

De senkinek nem mondanám névvel hogy ilyen vagyok. Nem is utalnék rá. Ez nagyképűság lenne.


Az én véleményem az, hogy aki küldte neked az lehet hogy mindig melletted akar állni, DE NEM ÖNZETLENÜL, hanem elvárja hogy te is mellé állj.

Szerintem ez az igazi üzenet a sorok mögött. Az igazi barát nem vár cserébe semmit és nem is reklámozza hogy ő milyen megbízható... Hanem ott van ha kell.

2011. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
..szerintem ennek a mondatnak ez a vége: "...de azért akad néhány. ÉN vagyok az egyik!"
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziii <3
2011. szept. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!