Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülye kérdés, de hogy érjem...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Hülye kérdés, de hogy érjem el, ha átlagon felüli reflexeim vannak, és tehetségem, hogy én legyek a legjobb harcos?

Figyelt kérdés
Kyokushin karatézom, és szeretnék a legjobb lenni, de nem tudom hogy tanulhatnék még valami újjat! És nem csak kyokushin létezik ugye a földön, de más harcművészetben nem igazán vagyok jártas!
2011. okt. 27. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sok-sok gyakorlással...
2011. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Országos bajnok lettem idén januárban, a súlycsoportomban, de akkor sem érzem azt, hogy legyőzhetetlen lennék, sőtt csomó ember képes lenen legyőzni, és nem tudom mivel érhetném el, hogy a legjobb legyek továbbra is, akár minden súlycsoportban! :S NEm elég az erő, de technikailag nem tudom hová fejlődhetnék még..
2011. okt. 27. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor sem érzem azt, hogy legyőzhetetlen lennék"


Pontosan ez a lényeg. Ha már legyőzhetetlennek hiszed magad, akkor ott komoly bajok vannak. Mindenki le lehet győzni, ezt minden normális mentalitású ember tudja.


De az eredeti kérdésedre válaszolva, igen érdemes körülnézni más harcművészetekben is, hátha be tudsz építeni 1-2 új technikát. Vagy ha úgy érzed, hogy a kyo-ban már nem tudsz tovább fejlődni, akkor válasz valami komplexebb küzdősportot, mint például a kempo.

2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Minden harcművészetben van hová fejlődni, de kyokushin karatézom, de szívem szerint vennék 2-3 év wing chungot, és 2-3 év kempot, aztán 2-3 év judot, és kraw magát is!

szóval szívem szerint midnent megtanulnék! de már célom sicns nagyon ! :S Ismerem magamat, és nicns elég kitartásom, és akarataom...

2011. dec. 2. 23:47
 5/14 dementoricus válasza:
100%

nagy szerencséd ez az adottság ! ne hagyd elenyészni. egyetértek azzal a véleménnyel is, hogy vegyél fel több stílust. (kempo ok., kraw ok., jitsu ok., de én modern wushut gyakorolnék a wing chun helyett)


viszont nehogy aprópénzre váltsd a tudásod ! járjál el konditerembe, szerezz nagyobb száraz izomtömeget és gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj.


szerinted mekkora dicsőség egy vb-t, vagy olimpiát nyerni a legdurvább súlycsoportban ? illetve gondolom ismered ANDY HUG-ot. Keress rá mit művel a kyós tudásával az ellenfeleivel a K1-ben :)

2011. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, egyik kedvenc harcosom! csak már 18 éves vagyok, és nem vettem igazán komolyan idáig a karatét! :S

nem tudom, hogy még elérhetek-e valamit, ha msot elkezdem komolyan venni! Én csak gyors vagyok, és átlagon felüli lefrexeim vannak, de elég gyenge vagyok... legalábbis a komolyabb harcosokhoz képest, de nyózöge sem vagyok azért..

2011. dec. 11. 12:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nicns lehetőségem más harcművészeti ágban tanulni, mert egy falun élek, még a karate is alig megy, mert 3 órát kell várnom a buszra mindig, ha elmegyek edzésre, és 11kor érek haza, 5:40kor meg kelhetek másnap mindig..
2011. dec. 11. 12:31
 8/14 anonim válasza:
18 vagy nyugodtan elkezdheted most is komolyabban venni 40 fölöttiek is nyertek már olimpiai aranyat szoval sosem késö a lényeg hogy soha ne ad fel és mindig legyen célod
2012. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Még meg kell verned Boykát.
2014. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem más korcsoportba is indulj.nálunk úgy van hogy én U16-ba vagyok és U18-ba is megyek...saját súlycsoportomba , de összetettbe is szoktam szóval az én korcsoportom , de vannak vékonyabbak , teltebbek stb..
2014. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!