Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves koromban múlik el,...

Hány éves koromban múlik el, hogy már nem félek a sötétben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok és még mindig tart, bár már annyira megbátorodtam, hogy éjfél körül is kimerek menni a sötét faluba:)
2011. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát attól függ milyen alkat vagy én pl 8 éves korom óta nem félek ki menni. De így látatlanba mert így kiírod lehet hogy olyan 15-16 éves korodig meg lesz de ha szembeszállsz vele akár hamarabb is mondjuk meny el sétálni 23:00 után! FIGYELEM: nem erdőbe kell sétálni ;) mert oda nem ajánlatos menni este (ahol lakok itt az erdőbe 1 lány eltűnt, egyet meg holtan találta)
2011. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 és 30 között már várható
2011. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésed jelen megfogalmazásában arra kér választ, hogy mikor fogsz újra félni a sötétben :DD


Akad olyan felnőtt férfi ismerősöm, aki még most is fél a sötétben. De általában legkésőbb 18-20 éves korra elmúlik.


De fontos tudni, hogy hol félsz a sötétben? Ha odakint az teljesen természetes, ne zavarjon. Az ösztönös dolog, hogy védd magad és ne kerülj veszélyes helyzetbe.

Amennyiben a lakásban félsz akkor mondogasd magadnak, hogy minden teljesen ugyanolyan, mint nappal a fény hiányát leszámítva. De nincs ott semmi, és minden változatlan egyébként. Egy idő után sikerül megértened és nem fogsz félni.

Mennyi idős vagy most?

2011. nov. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát régen én is nagyon féltem, aztán olyan 13-14 között hirtelen teljesen elmúlt, majd lassan visszajött kicsit. De én voltam úgy éjszakai túrán, hogy akik előttem voltak, már lehagytak, a mögöttem jövők meg még nem értek utol, és tök egyedül voltam a sötét erdőben, és poénból a lámpám is lekapcsoltam. Érdekes érzés volt idáig eljutni onnan, hogy kiskoromban még a lakásban is rettegtem.
2012. jún. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én most 15 éves vagyok, régen nagyon féltem a sötétben. Aztán elkezdtem horrorfilmeket nézni,és elmúlt a félelmem :D eléggé furcsa,tudom,de elmúlt :)
2014. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!! Nekem 11 éves koromban küzdöttem le a sötétben lévő félelmemet, nem volt egyszerű . En mindig ien sólámpát használtam hogy fenyességgg legyen... ezt kb. 4 évig hazsnáltam mire leküzdöttem a féelmemet . Én leginkabb attól feltem hogy valami kimászik az agyam alól meg ienek. Szerintem normális ha még 16 eves korig felsz a sötétbe de azért pribald meg leküzdeni. Ha nekem sikerült. Neked is fog . Hiszek benned ;)
2015. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!