Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves lány vagyok és úgy...

20 éves lány vagyok és úgy érzem most jön ki rajtam a tinikor. Miért? Soha nem voltam eddig buliba mert 15 éves koromban meghalt apám és azóta búskomor vagyok.

Figyelt kérdés
de most? bulikba járok iszok mértékkel és nem tom mi van velem. zenét hallgatok anyámnak hazudok szóval miért?olyan mintha most lennék tini. élvezni akarom a fiatalságöt és tom, hogy meg kellene komolyodni de még nem megy. ez baj?
2010. márc. 8. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamikor pótolnod kell ezt. Jobb, mintha 40 évesen törne rád.
2010. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! nem baj ez! Élvezd az életet,hisz csodálatos!

Egyébként nekem 38 évesen jött ki:) Igaz nekem már senki nem mondja,hogy mit szabad mit nem,de élvezem az életet.Járunk sokszor szórakozni a barátainkkal.(inni soha nem iszom),de rengeteg helyre megyünk kirándulni,kikapcsolódni.Sokat nevettünk mit a tinik..Néha a 18 éves fia és barátai is velünk szórakoznak...Nem kell mindig keserűnek,szomorúnak lenni...

2010. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szexelsz is fűvel-fával?
2010. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem gond hogy 20 évesen jött ki rajtad. Részvétem édesapáddal kapcsolatban. Nem könnyű 15 évesen feldolgozni. Először probáld megismerni önmagadat és akkor majd te megtudod a kérdésedre a választ;) üdv:)
2010. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam is úgy érzem, h csak most jön ki, de én még buliba sem járok. Szerintem téged trauma ért. Velem az volt, hogy kb kiutáltak általánosból. Remélem, rendbe jövök hamarosan.
2010. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!