Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a titkuk azoknak az emberek...

Mi a titkuk azoknak az embereknek, akik szinte mindig jókedvűek és békések? (Jógázók esetleg? )

Figyelt kérdés

(Állítólag a jógázó emberek mindig derűsek és békések.)


De mégis mi a titkuk ezeknek az embereknek?Hogyan tudnak felülemelkedni a (hétköznapi) problémákon?

Hogy bírják ki,hogy mindig optimisták,vidámak legyenek és soha ne legyenek bunkók az emberekkel?

Ők már valamire rájöttek az életben?


2011. okt. 29. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam igen.

Lásd milyen jófej vagyok veled megosztom a titkot, de ne áruld el senkinek.

[link]

2011. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

XD

Ezt már próbáltuk melóhelyen.

2011. okt. 29. 20:14
 3/7 anonim válasza:

Ezeknek az embereknek nagyjából annyi a "titkuk" hogy szeretnek élni, és nem akarják ezt ostoba hétköznapi problémákon való aggódással tölteni.

Egyszerűen optimisták, és úgy állnak a dolgokhoz, hogy na majd valahogy megoldom, minden rendben lesz.


Vagy vannak az olyanok mint én, akik csak látszatra nyugodtak és boldogok, közben csak nem mutatják, hogy mennyire kivannak.

2011. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi a titkom. Viszont egyszerüen úgy gondolom, hogy egy alapvetően szép napot nem szabad elrontani a mindennapi gondokkal. Pedig vannak gondjaink bőven. Mellesleg miért büntessen magam a más butasága miatt? Nekem nem jobb attól, hogy ideges leszek, őt meg nem izgatja. Akkor van értelme? Hm??
2011. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Itt olvashatsz pár hasznos tippet:


[link]


[link]

2011. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából a saját magukat őrületbe kergetőktől kellene megkérdeznünk, hogy is csinálják, hogy képesek akármennyi időt szánni arra, hogy olyasmin töprengjenek, ami messze nem aktuális, esetleg nem is megoldható... Mekkora energiákat képesek mozgósítani, hogy kész tények elfogadását akármeddig halasszák! Micsoda áldozatot hoznak egy-két gondolat miatt!


Persze nem tudják, mennyivel termékenyebb Istenben bízva hagyatkozni az intuíció ajándékára. Nem gondolták át, hogy megéri-e még vagy már nem létező dolgokkal törődni a valódi feladat, az aktuális cselekvés helyett.


A nyugalom van előbb. Teremthetsz magadnak meddő gondokat, tetszőleges önkorlátozó hiedelmekre alapozva, irracionális félelmek táplálta kényszerekké növesztve mindezt. De minek? :)

2011. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos,elgondolkodtató válaszokat és linkeket! :))
2011. nov. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!