Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szép emberek foglalkoznak a...

A szép emberek foglalkoznak a külsejükkel arra gondolok hogy vesznek kenőcsöket vitaminokat. Vagy alapból szépek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ ki számít szépnek.

Menj oda egy szép emberhez és kérdezd meg tőle.

Köszcsá

2011. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, van aki szimplán baromi szerencsés és van olyan, aki tesz azért nagyon sokat (pl. én), hogy vállalható külseje legyen :)

Mondjuk kenőcsökre sajnálom a pénzt, de mivel nagyon pattanásos vagyok, ezért az arclemosóm és a tonikom jó minőségű, emellett sminkkel is korrigálható.


És ahogy írtad, bizony a vitamin sem elhanyagolható! Rendszeresen szedem és még grapefruit cseppet is iszom, mert nem elég külsőleg tenni a pattik ellen, belsőleg is tehetünk ellenük.

2011. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan alapból szépek. Van pár nő ismerősöm, akik kólán és gyorskaján, chipsen, csokin élnek semmi vitamint nem esznek. Van, hogy egy nap 1-2 pohár kólát,fantát isznak meg és ennyi (szegény veséjük meg minden!).

Mégis retten erős, szép és sok hajuk van és a körmük is erős, a bőrük is rendben.


Én hajpakolást használok, kérmezem a kezem/körmöm, próbálok egészségesen étkezni, vitamint szedek, ásványvizen élek stb. mégis csoda, hogy valahogy kinézek meg egyáltalán.


Másrészről van akinek alapból szép az arca, szerencsés.

Nekem sminkelnem (árnyékolnom) kell, hogy karakteresebb és szebb legyen az arcom.



Persze a szép emberek bőre is öregszik, nekik is ráncos lesz ha nem használnak fényvédőt stb. szóval ha használsz krémeket az mindenképpen hasznos.

Ja barátnőim pl. nem használnak krémeket sem, csak testápolót néha. Én ha pár napig nem használok már érzem, hogy feszül a bőröm és látszik is rajta.

2011. nov. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondják,hogy szép vagyok és a két kislányom is az.Amíg nem vettünk házat és egy gyerek volt addig sokat költöttem magamra 10-12 ezer forintot is.Újabban egyre kevesebbet az anyagiak miatt.Max 3000ft-t de a kűlsőmön nem látszik.Nem a drága kozmetika a jó hanem a rendszeres ápolás,tisztaság ,egészséges életmód.Olvasd ki a szépség iskolája című könyvet.!Olyan dolgok vannak benne ami nem kerül pénzbe vagy csak kevésbe.

Amúgy most Gabi babakrémet használok és jobb mint a többi.Lehet tenni érte.Azt megteheted ,hogy nem dohányzol,sportolsz a szabad levegőn,vörös bort iszol mértékkel.Olyan dolgokat teszel ami ó a keringésednek.

2011. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem mind, de ez nem kifogás arra hogy elhanyagold magad, ha hátrányos helyzetből indulsz. nagyon sokat számít a táplálkozás, életmód, külső bevitel (mint kenőcsök, fürdők) ha itt a bőrre gondolsz. persze a genetikán kívül.


túl azon hogy valóban relatív a szépség. lényegében értelmetlen a kérdés

2011. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!