Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van minden szép lánynak...

Miért van minden szép lánynak legalább egy ronda barátnője?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azért, mert ha pl. valaki szép de nincs önbizalma, de a barátnője sokkal rondább, akkor érzi hogy szép és ettől sokkal magabiztosabb lesz.

17/L

2011. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert jó barátok egymásnak, a férfiaknak is vannak olyan barátaik akik igénytelenek és/vagy csúnyák még is barátok és segítenek egymáson.
2011. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindenkinek van. De biztos, hogy van köze az önbizalomhoz. Én elég szép vagyok, de tinikoromban soha nem volt önbizalmam, hiába akart velem barátkozni bárki, ha szép volt, akkor nem barátkoztam vele. A barátnőim közül senki nem volt szép.

Ahogy felnőttem, megjött az önbizalmam is, kénytelen voltam "leépíteni" a régi barátnőimet, mert ahogy észrevették ezt, elkezdték aláásni az önbizalmam. Most pont nemrég jegyezte meg a párom, hogy milyen jó, az összes barátnőm jó csaj, mindig örül, ha arra jön haza, hogy itt ülünk a nappaliban :D

2011. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A hulyek valasztanak igy baratokat...

Nekem van mindenfele baratnom, az a lenyeg h jol el tudjunk dumalni, facsegni, partyzni, stb. stb.

2011. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
szerintem egyszerűen nem ugy választanak barátot h ki szép és ki nem hanem személyiség alapján..
2011. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább úgy vagyok vele, hogy szép lányokkal barátkozok. A ronda lányok társaságában úgy érzem, hogy leégetem magam. Ezért nekem szép barátnőim vannak, és magamat sem tartom olyan nagyon-nagyon rondának :)
2011. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért, mert egy ronda lány is lehet csodálatos belülről, aki mellett jól érzed magad.... Nem tudom, kik azok, akiknek elsősorban csak a külső számít, de nagyon rossz véleményem van róluk. 15/l
2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!