Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te elmondanád a legjobb...

Te elmondanád a legjobb barátaidnak, ha leszbikus lennél, hogy az vagy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy nem merem elmondani nekik.. már lassan két éve nyomaszt a dolog.. Azt mondják ,hogy bármi történne ők a barátaim maradnának.. de akkor is.. nem merem felvállalni. mert lehet ,hogy azt mondják ,hogy ez semmin se változtat ,de szerintem utána egy kicsit távolságtartóbbak lennének vagy valami ilyesmi. : (
2011. okt. 31. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben voltam, aztán egyszer csak hopp, kicsúszott a számon, elmosolyogtam magam és - tudod mit mondok? Ha igazán a barátaid, meg fogják érteni.

Velem is így történt, tulajdonképpen nem is foglalkoznak ezzel a témával, csak néha csesztetnek, de azt is csak viccből. :)

2011. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy remek alkalom arra, hogy kiderüljön, kik is a valódi barátaid! Ha elfordulnak, akkor se bánd, legalább tudod, hogy kik azok, akikre számíthatsz, s kik, akikre nem. :) Nem tapasztalatból mondom, mert férfi vagyok és a lányokat szeretem, csak azt próbálom elmondani, hogy ilyenkor ismerszik meg az igaz barát. :)


24/F

2011. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én 5 embernek mondtam el. Ebből 3-at gondoltam nagyon közeli barátomnak...aztán kiderült, hogy ebből a háromból csak egy, aki tényleg nagyon közel áll hozzám. Ez az egy ember kíváncsi volt erre a témára, és sokáig beszélgettünk erről. Vele ugyan olyan a kapcsolatom, pedig azonos neműek vagyunk. Egyáltalán nem távolodtunk el, sőt még erősebbnek mondanám a barátságunkat. A másik 2 ember közül egy beletörődött, hogy ez van, a másikkal az eset után minimum két hétig nem beszéltem. Amikor elmondtam neki, akkor is tiltakozott, és nem akarta elhinni. Azóta vele nem beszélgetek, az a barátság megszűnt. Ezen kívül még 2 ember tudja, akikről nem gondoltam volna, hogy a barátaim...pedig azok, mert elfogadják, és az egyikük szintén nagyon kíváncsian hallgatott.

Ha másnak nem, egy tesztnek nagyon jó, és hidd el, megkönnyebbülés :)

2011. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit eltér, mert én fiú vagyok és a lányok IS tetszenek...
2011. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát kérdezö... Ha tényleg tudod, hogy biztosan a barátaid, akkor elmondhatod.. Ha nem azok akkor meg ki fog derülni és esetleg elkerülöd, hogy késöbb forduljanak el töled, mikor szükséged lenne rájuk..


Velem is hasonló volt... Csak rólam a legjobb barátnöm eleve azt gondolta, hogy biszex vagyok.. Csak aztán mikor elmondtam neki, hogy leszbikus, akkor vitatkoztunk kicsit és mondjuk úgy nézett ki minden, hogy rendben lesz... Csak aztán kicsit elszabadultak a dolgok és egyszer mikor itt aludt akkor megcsókolt (ö, nem én öt) és megkérdezte, hogy milyen volt, én meg elmondtam, hogy tetszett... Ebböl az lett, hogy úgy éreztem kezd kicsit eltávolodni.. Pedig én nem kértem töle ilyet, hogy próbáljuk ki ezt...

Most már nem igazán tartjuk a kapcsolatot.. de nem is ebböl az okból, viszont lehet, hogy közbejátszott ez is...


Plusz az a baj, hogy én bele is szerettem ezek után sajnos... Na de ez már más sztori :)

2011. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi gáz nem lehet. Mondjuk én elfogult hetero srác vagyok, aki eléggé kattan 1db leszbi lány gondolatára is... Asszem ezt hívják platoi izgalomnak... Mindenesetre a közmegítélés is kedvesebben néz rátok, legalábbis ami az urakat illet ugye... Nem lesz gáz.
2011. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó: Na ne beszélj már úgy, hogy fogalmad nincs az egészröl.. Te is csak a farkadat követve írtál most ide...
2011. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Kösz hogy szólsz te kis géniusz :) És ha tévedtél, akkor is öröm hogy megosztottad, többünk épülésére szolgált biztos most ez...
2011. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát csak úgy nem állnék eléjük, hogy "hé leszbi vagyok". De ha lenne barátnőm bemutatnám nekik és megtudnák, vagy ha kérdeznék vagy szóba jönne akkor természetesen elmondanám, nem hazudnék sose.
2011. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Barátom, majdnem ugyanabban a cipőben járunk. A különbség annyi, hogy én már túl vagyok rajta. Idén kerültem egyetemre, és ezen a nyáron történt a grandiózus felismerés is.

A nyáron elmondtam a középiskolás legjobb barátnőmnek. Nemhogy el nem távolodtunk, de még őszintébbek lettünk egymáshoz. Abszolút siker.

Az egyetemi barátnőimmel vártam. Nem akartam eltitkolni, de azt sem tudtam hogy mikor akarom elmondani, kerestem az alkalmat. Úgy másfél hónap múlva jött el a pillanat egy iszogatós estén. Kivártam hogy az alkohol kicsit oldja a korlátokat, félrehívtam az érintetteket és elmondtam. Jóformán még be sem fejeztem a mondandómat, máris csiripelték hogy hetero mivoltuk ellenére kinek milyen volt lánnyal csókolózni(egybehangzó véleményük szerint még jobb is mint pasival). Elmondták hogy nagyra értékelik hogy elmondtam, kicsit beszélgettem velük róla, aztán ment minden a szokásos kerékvágásban. Néha szóba kerül, poénkodunk vele. Ki lehet önteni nekik a lelked amikor már csordultig van a viszonzatlan szerelem gyötrelmeivel. Később pár olyan embernek is elmondtam, akit kevésbé ismerek, de a beszélgetés kívánatossá tette az állásfoglalást a melegek ügyében. Nem akartam nekik elmondani, de titkolni mégkevésbé, úgyhogy mostanra valószínűleg az egész kollégium tudja. De nem bánom. Nem kürtölöm világgá, de ez nem azt jelenti hogy hétpecsétes titok.

Ez voltam én.

Neked azt tudom mondani, hogy szégyeld össze magad amiért már 2 éve ezzel gyötröd magad. Nem olyan nagy dolog mint amilyennek tűnik, főleg lányok között.

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!