Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szóval egy 16 éves lány...

Szóval egy 16 éves lány vagyok, nem voltam még soha szerelmes, de tettszetek fiúk, és velük elvoltam. De ilyent még nem éreztem soha senki iránt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, ha csak meglátom, már akkor nem birok magamal, jóba vagyunk, mint barátok, néha túl megy barátságon is, de csak beszélgetésben nyilvánul ez meg. Van barátnője lassan 5 hónapja?

és nem rég lettem jóba a csajszival, nagyon aranyos, semmikép nem akarnám elvenni tőle a pasiját, főleg h ismerem az elöző kapcsolatának a végét.. csak nem tudom, mit érzek a fiú iránt.. amikor összefutunk a suli ebédlőjébe szinte szembe ülünk.. és nem birom levenni rola a tekintettem, elveszik a szemem a tekintettébe, és a fiú nem rég kérdezte h miért nézek igy rá, kérdeztem hogy hogyan.. ő meg hogy rebegtettem a szempillám.. azóta nem tudok nyugodni.. nem tudom mit érzek iránta.. nem lehetek belé szerelmes, hisz még csak nem is tetszik nekem.. de legszivesebben minden pillanatban vele lennénk, minél messzebb mindnekitől.. mi ez? mit érzek? :(


2011. jan. 25. 18:56
 1/8 haggyámán ***** válasza:

Szerelmes vagy belé. :)

Tényleg ne szedd szét őket.

2011. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem, dehogyis szedem őket, nem lenne szívem hozzá, nem tudnék boldog lenni a pasival, ha tudnám h közbe a volt barátnőjének milyen szarul esik..


csak az a baj h még magamnak is bemagyarázom h nem vagyok szerelmes belé..

annyira rossz, így nap mint nap találkozok a fiúval, , van olyan hogy csak ugy felhív mert beszélgetni akar velem, és még csak ha akarnám se tudnám távol tartani magamtól.. és az a legrosszabb h nem is akarom.. a közelembe akarom tudni.. de így nem lesz jóóó.

köszi a választ :)

2011. jan. 25. 19:26
 3/8 haggyámán ***** válasza:
Készülj fel, ha tényleg ő az első fiú, akibe szerelmes vagy, akkor őt bizony sose fogod elfelejteni teljesen. Én is emlékszem még az első lányra, akibe beleszerettem. /7-8 évesen :D/
2011. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csodás :) pedig mennyire jó lenne, most még csak azt is elfelejteni h én ismerem őt..

amugy barátnőim is mondták már hogy szerelmes vagyok belé.. de ahányszor mondták.. csak nevetni tudtam :D utána folyosón megláttom, ohh egy ideig azt se tudom hogy hol vagyok, és míért :D

2011. jan. 25. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:

és igazad volt, tényleg tényleg szeretem, nagyon szeretem :$

és már nincs barátnője.. nem miattam persze :) !!!

de hogy én mennyire szeretem 

2011. jan. 30. 19:50
 6/8 haggyámán ***** válasza:

Akkor hajrá. ;)

Sok sikert. :)

2011. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszööönöm, sokat segitettél! :)

Köszi :)

2011. jan. 31. 14:08
 8/8 anonim válasza:
Szia végül össze jöttetek?
2022. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!