Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy hogy én...

Miért érzem úgy hogy én senkinek se vagyok fontos?

Figyelt kérdés
A barátom elhagyott, megcsalt pedig nagyon szerettem. Megőrülök, annyira hiányzik. A szüleim állandóan a pénz miatt veszekednek, barátaim nincsenek, mert új suliba vagyok. Teljesen egyedül vagyok, nem tudom hány embernek tűnne fel, ha nem is lennék::( Barátkozni nem barátkozok a suliba, mert a fiú miatt tiszta depressziós lettem...... Egy idegroncsnak érzem magam.
2011. nov. 3. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Én is így vagyok. Ha segítesz megölni az osztálytársaimat akkor én is segítek neked ,ha össze barátkozzunk.
2011. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Kajáljatok normálisan, mert eluralkodik ez a baromság. Reflex kéne legyen a hűtőnyitás már.
2011. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mikor indulunk? xD
2011. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hova?? :D
2011. nov. 4. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

1.a fiúk nem azért maradnak veled ha szereted őket, hanem azért, ha megkapják amit tőled akarnak. a legtöbb párkapcsolat pár évnél úgysem tart tovább, szóval fölösleges ezen rágódni


2.barátokat nem csak a suliból lehet szerezni, de ha nem barátkozol, ne csodálkozz hogy nincsenek barátaid


3.ha egész életedben arra vársz, hogy másoknak fontos legyél, akkor szeretetk*rva leszel

2011. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!