Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igénybe vennéd egy grafológus...

Igénybe vennéd egy grafológus szolgáltatásait (személyiségkép készítés, párkapcsolati analízis, pályaorientáció, rajzelemzés)? Ha igen, mennyit fizetnél érte? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalata is érdekel, akik voltak már grafológusnál, vagy interneten keresztül rendeltek tőle.
2011. nov. 3. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Jó hogy itt olvasgatok :)

Eddig nem tudtam hogy miket kéne belevésnem egy motivációs levélbe.Köszönöm! :)

Mekkora divat lett ez mostanság!

Belőlünk vizsgázol? :)

2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
4,5 éve vizsgáztam grafológiából.
2011. nov. 9. 22:27
 23/26 anonim ***** válasza:

19:41 vagyok.


Ok, értem. Akkor ezek inkább a gyökerekre vonatkoznak :D


Ezek szerint jól írtam meg az enyémet meg anyumét is :D

Megj.: tudok helyesen írni - itt a neten sajna kiveszik belőlem az igény a rendes írásra: h, am stb.


Meg szerencsére ismerem a tabulátorokat is, szal szép átlátható önéletrajzokat készítek, nem egy eposzt.


Amúgy kíváncsi vagyok, h felhívják-e anyumat.

2011. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne egy grafológus véleménye néhány kérdésben, de nem állok úgy anyagilag, hogy erre pénzt pazaroljak. Egyszer találkoztam egy grafológus csajjal, aki azt mondta, nem nekem való álmaim foglalkozása az írásom alapján (csak felületesen nézett bele)... na azóta szívesen kérnék egy bővebb kifejtést
2011. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ha valóban grafológus vagy, bár nem tudom a rajzelemzés is ehhez a tudományhoz tartozik e.? 3,5 éves gyermekem az alakábrázolást,teljesen fejtetőn,fordítva rajzolja meg. Ez mit jelenthet?Tudnál nekem erre választ adni? Köszönöm előre is.
2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
4 éves kor alatt teljesen normális, ha egy gyerek fejjel lefelé rajzolja az embereket. Óvatosan figyelmeztesd (és a sokadik ilyen rajz után se szidd le!), hogy az emberek a lábukon állnak és nem a fejükön. Akár meg is foghatjátok a lábatokat, talpatokat, hogy azon álltok, sétáltok, stb. Esetleg rajzolj vele, és a te emberkéid álljanak a lábukon. Ne aggódj emiatt, valószínűleg még nem elég fejlett a térlátása. Ha 5 éves korára se múlik el, akkor utalhat dyslexiára (esetleg sajátos világképre, főleg, ha rosszcsont gyerekről van szó, aki mindenkit "fejre állít" a viselkedésével). De a legtöbb gyerek pár hónap után teljesen elhagyja ezt az ábrázolást, szóval ne aggódj ezért.
2012. febr. 15. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!