Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet egy "nő" 31 évesen...

Niky kérdése:

Hogy lehet egy "nő" 31 évesen annyira idióta, hogy veszekedést szít. Miért érzi jól magát akkor amikor az állítólagos szerelme és annak gyerekkori barátja úgy összevesznek, hogy majdnem verekedés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek megérteni, hogy tudjak változtatni.
2011. nov. 3. 17:52
 1/7 zkriszti3 ***** válasza:
A nő provokálta a férfiakat?
2011. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

alapigazság:

a nők hülyék, mert az emberek hülyék

és hirtelen lőn világosság...


pszichológus válaszol:

mert unatkozik

2011. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kitalálta, hogy én hozzányúltam a tusfürdőjéhez. (Sajnos, most kénytelenek vagyunk egy lakásban lakni, ahol minden hely közös, csak a szobák nem). De senki nem nyúlt hozzá semmijéhez. És ebből akkora vitát csinált, hogy majdnem őt is meg a drága pasiját is lecsapta a Párom. Szerencsére tud magán uralkodni. Csak nem értem miért jó neki az hogy bolhából elefántot csinál. Időközben egy régi barát azt mondta hogy a csaj valszínűleg félrekavar és mivel a közös lakásba nem tudja felhozni a másik pasit, mert én nem dolgozom hanem a 3 éves kislányommal vagyok itthon. De a pasiját ki tudja számítani mikor ér haza, ha másik lakásba költöznének. Már más logikus választ nem tudok elképzelni. Főleg hogy egy vacak tusfürdő miatt rögtön vádaskodott nem pedig megkérdezte, hogy te ne haragudj ne rakjátok legközelebb el a tusfürdőmet onnan ahol hagytam, bár senki nem nyúlt hozzá.
2011. nov. 5. 06:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek. Nem a pasikat provokálta, hanem engem, de én ott hagytam, mert ilyen hü+yeségen nem fogok veszekedni, de annyira felidegesített, hogy leku+váztam, és elkezdte mondogatni, hogy ne hazudjak mert igenis hozzányúltam a tusfürdőjéhez meg ilyenek. Persze nekem se kellett több kiabáltam hogy ne merjen meghazuttolni. és csak azt hajtotta hogy ő nem hazudik. de könyörgöm ki az az idi*ta aki egy tusfürdő miatt ekkora vitát csinál. amit direkt ő rakott oda és 2 napig ott tartotta hogy valami veszekedést generálhasson.
2011. nov. 5. 08:07
 5/7 zkriszti3 ***** válasza:
Nagyon sok ilyen idióta van ,higgyed el nekem.Akármit csinálsz sosem lesz igazad.Megmérgezi az életedet.
2011. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 3/5

ez tényleg hülyeség. a szomorú része az, hogy általában a vádaskodó illető tette máshova, csak fogalma sincs róla. tényleg unatkozik, vagy valami más van a háttérben.


sajnállak hogy ezzel kel együtt élned

2011. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy tűnik változtatni nem tudok rajta, de nem is érdemes, mert aki ilyenekből csinál vitát az sosem volt és nem is lett volna soha igazi barát.

Szép napot mindenkinek.

2011. nov. 7. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!