Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha jó a...

Miért van az, hogy ha jó a kedvem, akkor is úgy látszik rajtam, mintha rossz lenne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

mert nincs is igazán jó kedved

ha az embernek tényleg igazán jó kedve van az látszik is rajta

2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az akkor k***** sz@r. Ezek szerint nagyon sz@r életem van, mert sosincs jó kedvem.
2011. nov. 5. 19:45
 3/4 life is beautiful ***** válasza:

van suliba egy csaj, ennek mindig jó kedve van ,nem tudom hogy csinálja. talán mert annyira közvetlen az emberekkel ,hogy sok havert gyűjtött maga köré, nem bonyolítja túl a dolgokat, mer neki magától jönnek


nekünk sajna nem így van.de azért van néha jó kedvem ,annak ellenére h én is szarnak gondolom a jelenlegi életem,de teszek azért h a későbbiekben ne az legyen


te is tegyél vmit magadért

2011. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet hogy ilyen a fejberendezésed. vicsor helyett inkább mosolyogj :)
2011. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!