Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha mostantól csak valódi...

Ha mostantól csak valódi névvel lehetne kommentelni és fórumozni változna a hozzáállásod, stílusod, vagy egyáltalán mernéd írni azt, és úgy, amit addig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

termeszetesen intimebb temakban nem kerdeznek...

viszont vallalnam a velemenyemet....

2009. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a velmenyem vallalnam, viszont akadna kerdes amit nem tennek fel, szerinem jobb ez igy:)
2009. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok kérdést nem mernék feltenni (szerelem, szex, egészség), és sok ilyen jellegű kérdésre inkább nem is válaszolnék. De a stílusom megmaradna. Ugyanolyan heves vagyok itt, mint az életben. Ezt el kell fogadnia annak, aki tőlem kér tanácsot. Nem rejtem véka alá a véleményem. És nem csak itt keménykedek, a való életben is kemény vagyok, csak ott sem beszélek olyan témákról, amikben itt sem kérdeznék névvel.
2009. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút azt írnám.
2009. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem csak konkrétan ezen az oldalon, hanem egyáltalán bármilyen fórumon.


Ill. kiegészítő kérdésként, okozna e kellemetlenséget, ha a korábbi fórumbejegyzéseid, posztjaid mostantól a neveddel jelennének meg?

2009. máj. 7. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A nevem alapján még senki sem találna meg, mert van olyan szerencsém, hogy tucatnevem van.

De amúgy sincs titkolnivalóm, amit anonim vállalok, azt vállalom névvel is. Max kicsit finomabban fogalmaznék néha, és nem válaszolnék minden kérdésre.

2009. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ugy valaszolnek, ahogy eddig de a kerdeseimet maskepp tennem fel :))
2009. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kérdeznék és válaszolnék mint eddig.
2009. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szolnék hozzá, mert csak magamat aláznám. Tapasztalat, hogy való világban a neszólj száj nem fáj fej strategi a legjobb, mert sok a mások véleményét elfogadni nem tudó, személyeskedő, véresszájú rajongólázban élő emberke, aki lázad ,akarnok mint a szemét, kiközösítő, undormány. Való életben a véleményt ezért nem jó válalni, így nincsenek konfliktusok, nem érhet ok nélkül sérelem ez miatt, ami esetleg az önbecsülésem kárára menne. Ha meg anoním kommentelőként őszintén irok, és lehurrogják a gagyik, akkor tudom,hogy nem ismernek, így nem nekem ,csak a hozzászólásomnak tudnak maximum besszólni, egy véleménynek és nem a személyemnek, tehát lepereg. Véleményem még nem tükrözi teljesen az individuumomat, az annál komplexebb. Valós ismertségű megítélés pedig más mint ócska feltételezések, amiket az ember fejéhez vágnak a személyeskedők a nagy akaratosságuk által. Őszinteség valós viszonyokban ritka, érdek ural mindent. Fórumon az anonimitás lényege az őszinte, érdek és elfogultság nélküli véleménnyilvánítás, ezért nincs eleve értelme felfedni az inkognitót.
2011. ápr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!