Stréber vagyok?

Figyelt kérdés
13/L vagyok. Hát álltalában 5öseim vannak. De nem viselkedek úgy mint egy stréber (szerintem). Egésznap facebookozok, a haverokkal lógok, és elég sokan bírnak. Vannak hülye beszólásiam, amit bírnak. Nem vagyok nyávogós, de olyan kemény se. Ribanc se vagyok. Nem gondolok folyton a tanulásra, első a haver meg a többi. És Nagyon sok barátom van. Ez Cink? Stréber vagyok?
2011. nov. 9. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem! Csak tanulsz és közben társasági ember is vagy! Legyél büszke rá!
2011. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok..4 évig kitűnő voltam, szín ötös mindenből..Aztán a lelki problémáim miatt lecsúszott a tanulás..de ezt mások lustaságnak könyvelik el pedig nem igaz..kiközösítettek..a szüleim a testvéremet sokkal jobban szeretik...és senki nem segített az új anygagban...aztán még ők csodálkoztak hogy 2-es lettem matekból évvégén...épphogy átcsúsztam de a matekot nagyon nem értem..:ss..
2011. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy nagyon hamar megtanulom! Nekem a matek tanárom amit magyaráz soha nem értek semmit.. de ha anyám elmagyarázza akkor már értem. Nekem is van egy testvérem de én úgy érzem egy szinten vagyok vele (mármint olyan téren hogy vele is annyit törődik mint velem és amúgy se vagyok féltékeny tipus) Én matekból jó vagyok, mert azt nem tanulni kell, hanem érteni. És hamar felfogom. A szóbelit se kell sokáig tanulnom. Hála istennek..;)
2011. nov. 9. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Megértelek válaszoló. Bár én a matekot értem, a többit nem, otthon meg nem szoktam tanulni, mert lusta vagyok, és minden órán szokott rám ragadni. Kiközösítenek engem valamiért, és utálnak és csúfolnak.
2011. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Selektra ***** válasza:

Én mindenből szín 5-ös vagyok! Tanulni még csak összesen 3-or ültem le életemben, nem szoktam puskázni. Vannak barátaim hülye beszólásaim, de amúgy otthon szoktam fejleszteni a fizikai erőmet. 4 fajta küzdő sportot űzök (családom mind küzdelem oktatók) De elvagyok amúgy általában minden versenyen dobogós helyezetten végzek főleg a prózamondókon! De abszolút nem vagy stréber!


Nagyon jól csinálod!

2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszönöm.
2011. nov. 9. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem stréber hanem kocka vagy!(a fszbook miatt) :)

Szerintem semmi baj nincs veled!!!Ügyi vagy hogy jók a jegyeid!!!Sokat számít az hogy jól tanulsz mert ezeket tudod később kamatoztatni!!!Én nem tanultam jól sosem,sok választásom se volt és most csoró bérért húzhatom az igát!

2011. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Selektra, milyen küzdősportokat űzöl?
2011. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Selektra ***** válasza:
karate, judo, capoeira, vívás!
2011. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem vagy srtéber,ez hülyeség,ha tanulsz akkor van rá esélyed ,hogy szerezz vmi jólfizető állást és jó életed legyen,az a sok barom aki meg strébernek hív meg nem tanul az nyomorogni fog
2011. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!