Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek utazni, nem...

Nem szeretek utazni, nem vonz, hogy hosszabb időre külföldre menjek turistaként, ott dolgozzak, nem izgat ez az egész. Van más is így? Normális ez?

Figyelt kérdés
(mellesleg el szeretnék jutni pár helyre életem során, de nem ez a fő életcélom)
2011. nov. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozni, hosszabb ideig ott élni én sem szeretnék, de túristaként bárhova szivesen elmegyek.
2011. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam már pár helyen túristaként...

Kiköltözni én sem akarok...Pedig lehet lenne esélyem kimenni dolgozni...

2011. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretnék külföldön dolgozni, bár mindenki ezt mondogatja,hogy hú de jó, mert ott nem halsz éhen, meg nyelvet tanulsz, stb..de ez engem sem vonz egyáltalán.Nem tudom,hogy be tudnék-e illeszkedni külföldi emberek közé, néha még itthon is nehé nemhogy kint. Inkább turistaként szeretnék sok helyre eljutni:)
2011. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Turistaként Európa-szerte jártam sokfelé már. Nem különbözik annyira, mint az ember hinné. Viszont engem vonz a külföldre hosszabb időre való távozás, esetleg végképp letelepedés. Nincsenek illúzióim különösebben, az élet sehol sem fenékig tejfel és ott is ott is megvannak az embernek a maga problémái, csak éppen itthon egészen egyszerűen semmilyen jövőképet nem látok magam előtt.


Azzal nem vagy egyedül, hogy maradnál itthon inkább, sok ilyen embert ismerek. Azzal már inkább egyedül lennél, ha abszolút nem akarnál még turistaként sem eljutni sehova a határokon kívül, de ahogy a zárójeles részből kiderül nem ez a helyzet, úgyhogy nem látok különösebb gondot a hozzáállásodban. egyszerűen csak nem vagyunk egyformák. Szerencsére.

2011. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!