Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hatalmas problémám van! Az...

Hatalmas problémám van! Az iskolámban elterjesztették rólam, hogy meleg vagyok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Sajnos egy rosszindulató gyerek elkzdte terjeszteni,hogy meleg vagyok.Azóta a folyósn odaszólnak,hogy "B*zi!"Sajnos szörnyű így suliba menni,nem tudom mit tehtnék.Kérlek szépen segítsetek.
2010. jún. 7. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
kor?
2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2010. jún. 7. 17:58
 3/27 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez ku_rva jó xDDDDDDDDDDDDDDDD

Röhögőgörcsöt kaptam XDDDDDDD


Semmit nem tudsz tenni maximum te is elkezdesz terjeszteni róluk valamit. Én a helyedben mindenkinek mondanám hogy xy aids-es vagy xy leszopta yx-et :DDDD. De kajak. Akkor őket fogják ba_sztatni. Ha nem jön be akkor várd meg míg elfelejtik. Amúgy is már csak ez a hét van.


Ez gec_ijó XDD Ilyet én is csináltam de nem jött be. Csak páran basztatták de néha még oda szólunk neki hogy b_uzi. Bár ő megérdemli. Nem tudom te megérdemled-e. :DDD


Na fogad meg a tanácsom! :D

2010. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz magadnak egy baratnot, vagy flortolgess a lanyokkal! Ha nem veszed szamba amit mondanak akkor szerintem megunjak es abba hagyjak...Ne erezd ez miatt rosszul magad, mert ok biztos tudjak hogy nem igaz, csak hulyeskedni akarnak veled.Ha tenyleg azt gondolnak hogy meleg vagy akkor biztos nem kialtanak utanad a folyoson! Nekem is az volt a problemam hogy dolgokaty talaltak ki rolam amiket nem is csinaltam pl. az egyik "baratom" elterjesztette rolam hogy lopok , s hogy sokszor szoktam hazudni...Nincs ertelme ezeket szamba venni , mert aztan meglassak ok hogy mi az igazsag! S szerintem az b-zi aki ezt kitalalta rolad! =)
2010. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem,hogy megérdemelném,mert nem vagyok meleg,s nem provokálok senkit.
2010. jún. 7. 18:00
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

De nem tud flörtölni csajokkal mert azt hiszik meleg. :DDD

Gecc mint valami amcsi vígjáték XDDDD.


Kitaláltam valami jót! Terjeszd hogy XY zsidó vagy cigány. Erre az ilyen köcsögök nagyon kapósak. : DDD

2010. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy velem is volt már ilyen. Azt terjesztették hogy szerelmes vagyok és járok egy cigány csajjal. Bár azóta megdugnám - csak akkor még 'kicsi' voltam - .: D Át érzem csak a kérdés volt vicces ahogy kiírtad. Lényeg ami lényeg terjessz te is valamit. Tuti terv
2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Figyu, vagy nem veszel róla tudomást, és előbb v. utóbb elalszik az egész téma. Vagy elmondod, hogy persze, igen, meleg vagy, és a rosszindulatú gyerek is csak onnan tudja, hogy találkoztatok egy melegbárban, vagy hogy ráírtál egy meleg társkereső oldalon.

Amúgy azon is elgondolkozhatsz, hogy miért hiszik el rólad az emberek. Vajon nem adsz viselkedéseddel is bizonyítékot?

2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
nálunk egyik osztálytársunkat zsidónak, a másikat cigánynak, a harmadikat meg terroristának hívjuk. bár már lett belőle probléma.
2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudtok vmi jó beszólásokat,amivel lerázhatnám őket?;)
2010. jún. 7. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!