Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te hogyan értékeled magad?

Te hogyan értékeled magad?

Figyelt kérdés
Milyen ember vagy? Jó vagy rossznak tartod magad? Te segitessz másoknak, vagy azt mondod majd ha neked segit vki akkot te is teszel érte vmit? Milyennek tartod az embereket?
2008. márc. 20. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én rendszeresen segitek,aki ràm van szorulva,mind pénzzel,mind tettlegességgel,ha milliomos lennék alapitanék egy gyàrat ,ahol az összes hajléktalan munkàt kapna,az àrvàknak rendeznék sok jàtékot,megkülföldi nyaralàst,de a kérdésedre ràtérve:nem vagyok jo ember!!bünös vagyok,nincs is tökéletes a földön.néha bennem van a kisördög,és csunya gondolataim vannak,meg néha csunya szavakat hasznàlok,dohànyzom,és néha egoista vagyok....tehàt alapjaba véve:nem vagyok jo ember
2008. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rossz ember vagyok. Dohányzom, iszom, erőteljes bűnözői hajlamaim vannak, önző vagyok, nem nagyon segítek másokon (itt az oldalon azért szoktam válaszolni :P). Alapvetően nem szeretem az embereket (bár ennek is meg van a maga oka...). Meg még sorolhatnám. Szóval borzalmas vagyok, mint ember. De azért annyira nem, mint amilyen erősnek tűnhet, így leírva :D
2008. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen segítek másoknak,s sokszor elegem van ha már kihasználnak,s ha nekem van szükségem valamire akkor én le vagyok szarva.Aki megérdemli annak segítek.Meg ha valakinek már sokat segítek,de az a valaki soha nekem akkor én sem segítek addig neki míg ő nem segít nekem.Van időm várni.2 éve fejeztem a középsulit,s azóta az emberekkel dolgozok,pékségben eladónő vagyok,s megutáltam az embereket!Sajnos!
2008. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

"Jó vagy rossznak tartod magad?"

Egyiknek sem. Számomra nincs jó és rossz.


"Te segitessz másoknak"

Csak ha érdekem fűződik hozzá.


"Milyennek tartod az embereket?"

Szánalmasnak. Esendőnek. Ostobának. Könnyen befolyásolhatónak. Gyengének.

(Kevés kivételtől eltekintve. Azt a keveset tisztelem.)

2008. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én jó embernek tartom magam (segítőkész,kedves,becsületes vagyok)....ez értékes és minden ember az akiben van jóindulat!!!!!!!!

Álatlában sztem segítőkészek az emberek, én azt vettem észre!

2008. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En extrem vagyok . Tul jo es tul rossz.

Pl a szeretteimert akarmire kepes lennek...azt hiszem tenyleg majdnem akarmire.

De akit utalok isten orizz h az utamba keruljon. Mert azt azert utalom mert vagy atvert engem, v biztos valami rosszat tette nekem v szeretteimnek, maskepp nem utalnam.

Szoval az ellensegeimnek,nagyon kepes vagyok tonkretenni az eletet.

Tudom nem a legkiegyensulyozottabb elet, de probalok leszokni rola.:DEs igen...ha valaki segitsegemre szorulna segitenek, amig latnam h nem kihasznalni akar.

2008. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

*Segítőkész és érzelmes vagyok, aki szeretetéhes, és egy "Ötéves Királylány" nagyon mély gondolkodásmóddal megáldva.

*Jó embernek érzem magam a saját kis hibáimmal, aki azzá tesznek aki vagyok.

*Segítek másoknak szinte feltétel nélkül,de én is elvárom ezt viszont.

*A legtöbb ember ostoba és sekélyes...vannak akiket csak a pénz, vagy a saját igazának mindenáron való kiharcolása hajt.Az ilyeneket sajnálom, és lenézem.

De vannak, akikért érdemes egy mosolyt adni, vagy akár az egész életem.

Ja és gyűlölöm a rasszistákat és a rasszizmuist!!

2008. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember vagy?

Rossz, lusta, tökéletlen és persze önbizalomhiányos


Jó vagy rossznak tartod magad?

Rossz, mert lehetnék sokkal jobb is.


Te segitessz másoknak, vagy azt mondod majd ha neked segit vki akkot te is teszel érte vmit?

Én még akkor sem merek másoktól szívességet kérni, ha előtte én már rengeteget tettem nekik. Szóval igencsak segítőkész vagyok, szeretek másoknak érdek nélkül is segíteni. Mert jó érzés... Azt viszont bánom, hogy nagyon nem merek cserébe másoktól én kérni szívességet. :(



Milyennek tartod az embereket?

Kedvesek, aranyosak, legalábbis a legtöbben.

2009. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első ez nem a legjobb hozzáállás nem minden hajléktalan ezért hajléktalan mert nemtudott valamit fizetni sőt! a legtöbbje elitta meg elkártyázta a házát azok meg is érdemlik hogy ott dögöljenek meg
2009. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!