Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted milyen egy felnőttes...

Szerinted milyen egy felnőttes viselkedésű ember?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem attól függ, milyen szempontból nézed :)

Általában én arra gondolnék, hogy aki(korától ugye függetlenül, mert egy felnőtt még nem biztosan lesz felnőttes:)) olyan... komolyabb. Felelősségtudóbb.

Alsósan azért akartam felnőtt lenni, mert úgy gondoltam, akkor azt fogok tenni, amit csak szeretnék:) Kicsivel később azért, hogy végre teljesen önálló lehessek. Most már nem szeretnék felnőtt lenni :D És lehet, hogy háromévesen azért, hogy felérjem végre a villanykapcsolót :D

Egyszóval, szerintem ha egy fiatal felnőttes, akkor komolyabb a társainál. Nem csak magára gondol, jobban figyel másokra, és az olyan dolgokra, amik később is hasznára lehetnek :)

2011. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 life is beautiful ***** válasza:
kihívásként fogja fel a problémákat
2011. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gyerekeket és a felnőtteket a döntéseik különböztetik meg.
2011. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!