Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez így már sok? Miért nem...

Ez így már sok? Miért nem tudok megváltozni?

Figyelt kérdés
régebben csendes visszahúzódó kedves lány voltam. de annyira meguntam hogy keresztülnéznek rajtam,nem barátkoznak velem hogy hirtelen nagyon megváltoztam de sajnos rossz irányba nagyon nagy köcsög lettem beszólogatok mindenkinek,verekedek ha nem tetszik valami akkor ordibálok. most már legalább észrevesznek de nagyon utálnak (de nem mindenki). és most már ne tudok megváltozni pedig szeretnék. sajnos "jófej" nem tudok lenni. hogy változzak meg, hogy legyek a régi önmagam
2011. nov. 13. 20:14
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Ha egyszer tudtál változtatni, akkor másodszor is tudsz.

Találd meg az arany középutat a régi és mostani önmagad között. Legyél határozott, de nem bunkó, állj ki magadért, de ne szólogass be másoknak és ha konfliktusod van, ne ököllel intézd, hanem ésszel.

2011. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudsz változni, gondold át a régiéleted,remélem sikerűlni fog. Sok sikert!fel a fejjel!20l
2011. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez stresszlevezetés, düh, frusztráció. Teljesen normális reakció. A két majndem-véglet után biztosan meg fogod találni azt, ahogyan jól érzed magad. Majd,meglátod!
2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!